top

Dámské rukavice GORE-TEX

Dámské rukavice GORE-TEX jsou nepromokavé modely, které díky své membráně poskytují nejlepší ochranu proti vlhkosti. Jsou ideální pro treking, lyžování a skialpinismus.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské rukavice GORE-TEX® pro různé horské výzvy

Při aktivitách v horách je ochrana rukou nesmírně důležitá. Dámské rukavice GORE-TEX® jsou ideální pro různé horské aktivity. Využívají je nejen lyžařky a skialpinistky, ale také milovnice trekkingu a ledovcové turistiky. Nízké teploty v kombinaci s nepříjemnými poryvy větru a srážkami mohou být pro nedostatečně chráněné tělo velmi nebezpečné. Abyste kvůli zmrzlým rukám nemuseli přerušit své horské aktivity, použijte spolehlivou ochranu membrány. Pohodlné rukavice vám nebudou bránit v používání vybavení, ale zajistí, že dlouhodobé vystavení nízkým teplotám nebude nepříjemné. Se správnou podporou zdoláte nejvyšší vrcholy bez nepohodlí a budete cítit jen spokojenost.

Dámské rukavice GORE-TEX® s voděodolnou membránou

Membrána GORE-TEX®, známá pro své fantastické vlastnosti, je oceňována milovnicemi hor, protože poskytuje maximální voděodolnost. Používá se proto v různých oděvech, od bund až po boty a rukavice. Ochrání vaše ruce před mokrým sněhem, protože je schopna zajistit vodotěsnost 20 000 mm H2O. Nezapomeňte, že dlouhodobý kontakt s mokrým sněhem a mrazivým vzduchem může způsobit velmi nebezpečné prochladnutí. Dámské rukavice GORE-TEX® vám umožní užívat si horské aktivity v pohodlí a výrazně zlepší váš výkon. Každý lyžařský nebo skialpový výlet bude ještě příjemnější, stejně jako horský trekking. Jedinečná membrána GORE-TEX® je umístěna mezi vnější vrstvou rukavice a její podšívkou. Je to proto, že její jemná konstrukce nesmí přijít do styku s ostrými hranami skal nebo trekingových holí, což by mohlo ohrozit její funkčnost. Rukavice s membránou GORE-TEX® jsou z vnější strany vždy vyrobeny z velmi odolných materiálů, aby odolaly náročným horským podmínkám. Většina návrhářů volí polyamid nebo kůži. Tyto tkaniny si zachovávají své cenné vlastnosti a plnou funkčnost po několik sezón.

Dámské rukavice GORE-TEX® skvěle izolují a jsou prodyšné

Vlastností, kterou nelze při popisu řady výhod, jež nabízejí dámské rukavice GORE-TEX®, přehlédnout, je bezpochyby vysoká voděodolnost, ale zásadní pro výjimečnou funkčnost membránových modelů je navíc prodyšnost. Tato kombinace zajišťuje, že se ani v náročných podmínkách nemusíte obávat o bezpečnost svých rukou. Budou účinně izolovány od negativních účinků sněhu nebo mrazu a navíc bude neustále odváděna přebytečná vlhkost, která přirozeně vzniká během zimního úsilí, takže se vedle pokožky udrží příjemné klima. Tím se také snižuje riziko přehřátí. Přehřátí je stejně nepříjemné jako prochladnutí. Další vlastností rukavic s membránou GORE-TEX® je jejich schopnost rychleji schnout, což oceníte při všech druzích horských aktivit.

Dámské rukavice GORE-TEX® zabraňují prochladnutí a přehřátí v oblasti rukou

Některé varianty dámských rukavic GORE-TEX® jsou vybaveny izolační vrstvou, která je umístěna v oblastech ruky nejvíce náchylných na chlad. Tento jednoduchý proces zajišťuje vyšší tepelný komfort, takže se ani v extrémnějších podmínkách nemusíte obávat, že by vám ruce prochladly nebo zmrzly. Izolační vrstva se také aktivně podílí na zajištění prodyšnosti a pomáhá odvádět přebytečnou vlhkost, takže klima vedle vaší pokožky zůstává příjemné. Syntetická výplň dokáže regulovat teplotu, což se projevuje výrazně lepším pocitem při cvičení. Větruodolná membrána také omezuje chladivý účinek mrazivého větru.