top

Dámské pětiprsté rukavice

Dámské pětiprsté rukavice chrání ruce před nízkými teplotami. Zároveň poskytují volnost pohybu a pohodlí. Je snadné najít ideální model pro každodenní použití i pro aktivní aktivity.
Zobrazení Mřížka Seznam

159 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Skialpové rukavice Karpos Race Glove - black/black

  wish list

 2. -34%
  Rukavice na hory Trekmates Thaw Gloves - black

  wish list

 3. -10%
  Rukavice Ortovox Full Leather Glove - sly fox

  wish list

 4. -26%
  Lyžařské rukavice Leki Force 3D - black

  wish list

 5. -44%
  Rukavice z vlny Icebreaker Rixdorf Gloves - clove

  wish list

 6. -15%
  Skialpové rukavice Arcteryx Venta Glove - forage

  wish list

 7. -15%
  Fleecové rukavice Arcteryx Rho Glove - black

  wish list

 8. -40%
  Lyžařské rukavice Marmot Moraine Glove - black

  wish list

 9. -31%
  Pánské rukavice Marmot XT Glove - black

  wish list

 10. -10%
  Rukavice Karpos Leggero Glove - black multicolor

  wish list

 11. -40%
  Lyžařské rukavice dámské Ziener Kamea GTX- black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

159 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské pětiprsté rukavice - kdy se osvědčí?

Zimní měsíce mohou být pro ruce obzvláště náročné. Nízké teploty způsobují prochladnutí v jejich oblasti a přispívají ke zhoršení stavu kůže. Dámské pětiprsté rukavice pomáhají chránit před takovými situacemi. Jsou vyrobeny tak, aby zajišťovaly dobrou izolaci proti chladu a volnost pohybu prstů. Díky rozmanitosti modelů v našem obchodě si můžete vybrat ten, jehož konstrukce je ideální pro lyžování nebo horskou turistiku. Některé rukavice jsou ideální i pro každodenní použití. Zvýší váš tepelný komfort.

Dámské pětiprsté rukavice - modely pro horskou turistiku a lyžování

Když při prozkoumávání horských stezek nechcete na rukou cítit nepříjemný chlad, zvolte dámské pětiprsté rukavice vytvořené speciálně pro tento typ aktivit. K zajištění tepelného komfortu používají různá řešení. Jejich základem je syntetické zateplení, které chrání ruce před prochladnutím během dlouhých hodin chůze. Kromě toho materiály použité v těchto modelech dokonale zajišťují prodyšnost. Účinně přenášejí vlhkost z povrchu pokožky do vnější vrstvy tkaniny, kde se může odpařovat. Tento proces zajišťuje udržení správného klimatu uvnitř modelu. Lyžařské rukavice se vyznačují také speciální konstrukcí úchopové části. Je navržena tak, aby vám pomohla pohodlně držet lyžařské hole. Často jsou nastavitelné na manžetě, díky tomu je celek pevně uchycen od zápěstí, což zajišťuje pohodlí a snižuje úniky tepla.

Dámské pětiprsté rukavice - softshellové a membránové modely

Obáváte se, že vám promoknou rukavice? Vybírejte modely s membránou v konstrukci. Tento typ konstrukce zabraňuje pronikání molekul vody dovnitř. Membrány se obvykle používají v lyžařských rukavicích a někdy i v horských rukavicích, protože při těchto aktivitách jste vystaveni přímému kontaktu se sněhem. Výrobci zároveň dbají na to, aby tento typ laminátu nebránil prodyšnosti. Nabízíme také dámské pětiprsté rukavice pro ochranu proti větru. Ať už lyžujete na sjezdovce nebo se vydáváte na túru, poryvy větru zadrží speciální softshellová konstrukce. Tato ochrana před větrem zvyšuje tepelný komfort. Pětiprstá konstrukce těchto modelů zajišťuje také pohodlí. Díky ní si můžete snadno rozepnout bundu nebo zavázat boty.

Dámské pětiprsté rukavice jsou také městské modely

Nabídka obchodu zahrnuje také rukavice, které jsou ideální na každodenní procházky. Dobře izolují od chladu a jejich propracovaný styl z nich dělá dokonalý městský stylový prvek. Dámské pětiprsté rukavice si můžete vybrat v tlumených nebo odvážnějších barvách, aby ladily se zbytkem vašeho zimního šatníku. Návrháři také používají vnitřní materiál příjemný na dotek. Je v přímém kontaktu s pokožkou, a proto je jeho struktura tak důležitá. Použití měkké tkaniny zajišťuje, že celá věc nezpůsobí podráždění v oblasti rukou. Rukavice jsou velmi pohodlné při používání. Za zmínku stojí také to, že některé modely umožňují bezproblémové ovládání dotykových zařízení. Speciální vrstva na konečcích prstů umožňuje psát textové zprávy nebo pořizovat fotografie, aniž byste si museli sundávat rukavice.