top

Dámské pětiprsté rukavice

Dámské pětiprsté rukavice chrání ruce před nízkými teplotami. Zároveň poskytují volnost pohybu a pohodlí. Je snadné najít ideální model pro každodenní použití i pro aktivní aktivity.
96
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 96

na stránce
 1. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Gisor AS - black

  wish list

 2. -5%
  Rukavice Mechanix Specialty Grip - black

  wish list

 3. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Getter AS AW - black

  wish list

 4. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Glyxus AS - black

  wish list

 5. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Gunar GTX - black/magnet

  wish list

 6. -18%
  Rukavice Salewa Ortles 2 PRL Gloves - black out

  wish list

 7. -30%
  Rukavice Ziener Gazal Touch - black

  wish list

 8. -18%
  Lyžařské rukavice Montura Ski Light Glove - black

  wish list

 9. -30%
  Lyžařské rukavice Ziener Gofried AS AW - black

  wish list

 10. -30%
  Rukavice Ziener Innerprint Touch - black

  wish list

 11. -30%
  Skialpové rukavice Ziener Gusty Touch - black

  wish list

 12. -18%
  Skialpové rukavice Dynafit Mercury DST Glove - ocean

  wish list

 13. -30%
  Dámské rukavice Salomon Force Dry - black/white

  wish list

 14. -15%
  Dámské rukavice Kombi The Outdoorsy Glove - black

  wish list

 15. -18%
  Dámské rukavice Ziener Karri GTX - black

  wish list

 16. -18%
  Dámské rukavice Ziener Katara GTX PR - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 96

na stránce

Dámské pětiprsté rukavice - kdy budou fungovat?

Zimní měsíce mohou být pro ruce obzvláště náročné. Nízké teploty způsobují ochlazení v jejich oblasti a přispívají ke zhoršení stavu kůže. Dámské pětiprsté rukavice pomáhají chránit před takovými situacemi. Jsou vyrobeny tak, aby zajišťovaly dobrou izolaci proti chladu a volnost pohybu prstů. Díky rozmanitosti modelů v našem obchodě si můžete vybrat ten, jehož konstrukce je ideální pro lyžování nebo horskou turistiku. Některé rukavice jsou ideální i pro každodenní použití. Zvýší váš tepelný komfort.

Dámské pětiprsté rukavice - modely pro horskou turistiku a lyžování

Když při prozkoumávání horských stezek nechcete na rukou cítit nepříjemný chlad, zvolte dámské pětiprsté rukavice vytvořené speciálně pro tento typ aktivit. K zajištění tepelného komfortu používají různá řešení. Jejich základem je syntetická izolace, která chrání ruce před prochladnutím během dlouhých hodin chůze. Kromě toho materiály použité v těchto modelech dokonale zajišťují prodyšnost. Účinně přenášejí vlhkost z povrchu pokožky do vnější vrstvy tkaniny, kde se může odpařovat. Tento proces zajišťuje udržení správného klimatu uvnitř modelu. Lyžařské rukavice se vyznačují také speciální konstrukcí úchopové části. Je navržen tak, aby vám pomohl pohodlně držet lyžařské hůlky. Často jsou nastavitelné na manžetě, aby se zajistilo stabilní uchycení od zápěstí nahoru, což poskytuje pohodlí a omezuje únik tepla.

Dámské pětiprsté rukavice - softshellové a membránové modely

Obáváte se, že vám zmoknou rukavice? Vybírejte modely s membránou v konstrukci. Tento typ konstrukce zabraňuje pronikání molekul vody dovnitř. Membrány se obvykle používají v lyžařských rukavicích a někdy i v horských rukavicích, protože při těchto aktivitách jste vystaveni zejména přímému kontaktu se sněhem. Výrobci zároveň dbají na to, aby tento typ laminátu nebránil prodyšnosti. Nabízíme také dámské pětiprsté rukavice pro ochranu proti větru. Ať už lyžujete na sjezdovce nebo se vydáváte na túru, poryvy větru zadrží speciální softshellová konstrukce. Tato ochrana před větrem zvyšuje tepelný komfort. Pětiprstá konstrukce těchto modelů zajišťuje také pohodlí. Díky designu s pěti prsty si můžete snadno rozepnout bundu nebo zavázat boty.

Dámské pětiprsté rukavice jsou také městské modely

Nabídka obchodu zahrnuje také rukavice, které jsou ideální na každodenní procházky. Dobře izolují od chladu a jejich rafinovaný styl z nich dělá dokonalý městský stylový prvek. Dámské pětiprsté rukavice si můžete vybrat v tlumených nebo odvážnějších barvách, aby ladily se zbytkem vašeho zimního šatníku. Designéři si dali záležet i na použití na dotek příjemného vnitřního materiálu. Je v přímém kontaktu s pokožkou, a proto je jeho struktura tak důležitá. Použití měkké tkaniny zajišťuje, že celá věc nezpůsobí podráždění v oblasti rukou. Rukavice jsou velmi pohodlné při používání. Za zmínku stojí také to, že některé modely umožňují bezproblémové ovládání dotykových zařízení. Speciální hrot na konečcích prstů umožňuje psát textové zprávy nebo pořizovat fotografie, aniž byste si museli sundávat rukavice.