top

Dámské rukavice bez prstů

Dámské rukavice bez prstů udrží vaše ruce v teple i ve velmi chladném počasí a zajistí pohodlí v nejrůznějších podmínkách. Velký výběr vzorů vám umožní vybrat si variantu podle vašich individuálních preferencí.
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Taktické rukavice MoG DuoFlex

  wish list

 2. -20%
  Rukavice na kolo ION Traze Short - black

  wish list

 3. -25%
  Cyklistické rukavice Maloja Reed - moonless

  wish list

 4. -26%
  Rukavice Stubai Eternal 3/4 Finger Gloves

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

na stránce
Vymazat

V jakých situacích se hodí dámské rukavice bez prstů?

Konstrukce dámských rukavic bez prstů je natolik univerzální, že se velmi dobře uplatní za různých okolností. Speciální konstrukce tohoto typu modelu má tu výhodu, že umožňuje poskytnout velmi velké množství tepla. Návrháři vytvářejí různé barevné varianty a široký výběr z hlediska designu umožňuje zvolit varianty, které splňují požadavky uživatelů s různým vkusem. S těmito dámskými rukavicemi bez prstů se nejen ochráníte před negativními účinky nízkých teplot, ale také dodáte zajímavý charakter svému každodennímu i turistickému oblečení.

Tepelný komfort v dámských rukavicích bez prstů

Poskytnutí správné úrovně izolace proti chladu je nejdůležitější, ale ne jedinou výhodou dámských rukavic bez prstů. Pro co nejlepší podporu udržení tepelné pohody jsou vybaveny izolační vrstvou. Obvykle se jedná o syntetickou variantu, která si zachovává své hřejivé vlastnosti i ve vlhkém prostředí. Pro maximální pohodlí je však vhodné věnovat pozornost nejen typu izolační vrstvy, ale také materiálům, které jsou s ní v kontaktu. Tkanina přímo na pokožce ruky by měla být měkká. Speciálně vybrané materiály se správnou strukturou snižují riziko podráždění. Další výhodou precizně navrženého designu bez prstů je lepší prodyšnost. Neocenitelným pomocníkem pro pohodlí je účinný odvod vlhkosti na vnější stranu, aby se mohla nerušeně odpařovat.

Dámské rukavice bez prstů ve voděodolné a větruodolné variantě

Dámské rukavice s krátkými prsty by měly být nejen pohodlné, ale také výkonné v náročnějších podmínkách. Na trhu je mnoho různých značek, takže si uživatel může vybrat mezi různými variantami s různě složenými vlastnostmi. Nastavitelný obvod manžety je velmi důležitý detail, který snižuje tepelné ztráty a omezuje pronikání studeného vzduchu a vody do rukavic. V náročnějších podmínkách však nestačí k izolaci rukou před vlhkostí a studeným větrem. Pak se vyplatí zvolit softshellové nebo membránové varianty. První z nich jsou ideální pro snížení vystavení těla negativním vlivům větru. Druhé nedovolí, aby do membrány pronikla byť jen kapka vody.

Dámské rukavice bez prstů pro každodenní použití

Existuje tolik variant dámských rukavic s krátkými prsty, že je snadné vybrat si rukavice, které jsou ideální pro aktivní aktivity i ty, které dodají styl městskému oblečení. Kromě toho, že vás rukavice zahřejí, musí také dobře vypadat. V obchodě 8a.cz zákazníci s různým vkusem si přijdou na své. Dámské rukavice bez prstů nasazené do práce, na odpolední procházku nebo na večerní procházku se psem jsou ideální pro každodenní nošení. Vizuální vlastnosti materiálu použitého na svrchní straně jsou doplněny přednostmi vnitřní tkaniny, takže celek při nošení nezklame. Vnitřní strana, aby nedocházelo k podráždění, je vyrobena z příjemné tkaniny, takže se nemusíte obávat nepříjemných pocitů.