top

Dámské palčáky

Dámské lopaty jsou skvělým doplňkem vašeho technického oblečení. Výborně izolují od chladu, což je nesmírně důležité pro pocit vysokého komfortu při zimních aktivitách.
20
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce
 1. -3%
  Lyžařské rukavice Marmot Moraine Mitt - black

  wish list

 2. -12%
  Palčáky Black Diamond Mercury Mitt - dark curry

  wish list

 3. -17%
  Rukavice GORE-TEX Marmot Minimalist Shell Mitt - black

  wish list

 4. -12%
  Dámské palčáky Ziener Kilenis PR Mitten - black

  wish list

 5. -12%
  Dámské palčáky Ziener Karril GTX Mitten - black

  wish list

 6. -10%
  Péřové palčáky Pajak Mittens - black

  wish list

 7. -10%
  Palčáky Rab Xenon Mitt - black
  Palčáky Rab Xenon Mitt - black
  1 179 Kč 1 311 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 položek

na stránce

Dámské lopaty - univerzální design

Jednoprsté rukavice jsou navrženy tak, aby poskytovaly vysokou úroveň ochrany proti chladu. Důvodem je nejen použitá izolace, ale také možnost spojení prstů. Často jsou vyrobeny tak, aby byly dokonale vhodné do náročných horských podmínek. Díky nim se nemusíte bát, že byste při tréninku snowboardových nebo lyžařských dovedností dlouho prochladli. Některé modely jsou ideální i pro turistiku v horách, kdy potřebujete nadprůměrnou ochranu před nízkými teplotami.

Dámská turistická obuv - pokročilá izolace

Izolační vlastnosti obuvi jsou často dány použitím vysoce kvalitní izolace. Díky tomu jsou ruce dobře chráněny před mrazem, který je pro ně obzvláště nepříjemný. Návrháři sázejí na různé izolační materiály, které na jedné straně zajišťují tepelný komfort a na druhé straně zajišťují správnou prodyšnost. Dámské kamaše odvádějí vlhkost od pokožky do dalších vrstev materiálu, takže si můžete užívat příjemné klima v oblasti rukou i během dlouhých hodin aktivity. Kromě syntetických izolací existují také přírodní izolace. U některých modelů se designéři rozhodli použít vlnu, jejíž izolační vlastnosti jsou oceňovány po celém světě. Některé druhy vlny mají také termoregulační vlastnosti. Přizpůsobují se převládajícímu počasí a intenzitě námahy, čímž snižují riziko přehřátí.

Dámská obuv - víc než jen izolace proti chladu

V nabídce obchodu najdete modely, které kromě ochrany před nízkými teplotami nabízejí také ochranu před promočením. Je výsledkem použití membrány, jejíž konstrukce je dlouhodobou bariérou pro molekuly vody. Modely, u nichž je tento konstrukční prvek použit, nepropouštějí vlhkost do pokožky. Membrána zároveň nebrání prodyšnosti, což je důležité pro udržení správného klimatu u pokožky. Některé rukavice mají také softshellovou konstrukci. Díky speciálnímu vláknovému úpletu poskytují dobrou ochranu před větrem. Nejen zima, ale také vítr může způsobit pocit chladu. Softshellové modely před ní chrání a zvyšují vaše pohodlí při feminizaci.

Dámské lopaty - pohodlí při používání

Technické aspekty jsou při výběru správných rukavic nesmírně důležité. Při jejich používání je však neméně důležité pohodlí. Designéři se o to postarali několika různými způsoby. Zvláštní pozornost je věnována například vnitřnímu materiálu, který musí být dostatečně měkký. To zaručuje, že při dalším sestupu nebo cestě na vrchol nebude dráždit vaši citlivou pokožku. Mnoho dámských rukavic je navíc navrženo se stahovací šňůrkou nebo páskem na suchý zip, takže dokonale padnou na ženské zápěstí. Důležitý je také profil rukavic. Jejich tvar byl navržen tak, aby co nejlépe vyhovoval ženským rukám. Designéři také velmi často věnují pozornost oblasti úchopu. Materiál zde má obvykle specifickou strukturu, díky které se pohodlněji drží lyžařské nebo trekingové hole.