top

Spacáky Rab

Spací pytle Rab znamenají pohodlný spánek při každé cestě do hor. Modely s hřejivým peřím jsou ideální i v zimních teplotách. Ideální kombinace izolace a nízké hmotnosti.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Vymazat

Spací pytle z prachového peří jsou spolehlivou volbou

Puchýřové spací pytle Rab jsou ve světě horolezectví již opravdovou legendou. Značka začala svou činnost od nejkvalitnějšího péřového vybavení a dodnes patří k předním výrobcům spacích pytlů a horského oblečení na světě. Specializované modely jsou určeny pro použití během horských výzev. Spací pytle Rab, které jsou dokonale přizpůsobeny požadavkům horolezců a milovníků hor, jsou nepostradatelnou součástí výbavy při turistice i horolezectví.

Nejkvalitnější spací pytle Rab s péřovou výplní

Spací pytle této značky jsou do nejmenších detailů propracované výrobky, které nezklamou ani v těch nejnáročnějších situacích. Základem každého spacího pytle je použitá náplň. Rab používá vysoce kvalitní přírodní prachové peří, které je zodpovědné za úžasné vlastnosti každého modelu. Tato izolace je velmi lehká a lze ji stlačit do malé velikosti. Zároveň má velmi vysokou izolační schopnost, která účinně udržuje tělesnou teplotu na správné úrovni. Spací pytle Rab se plní prachovým peřím ručně, aby se zajistilo správné rozložení izolace v komorách. Vnější materiál není o nic méně důležitý než výplň. Musí být ultralehká, tenká a dostatečně pevná, aby zajistila vysokou odolnost a udržela se na místě. Takové materiály jsou použity ve spacích pytlích Rab - optimálně vybrané pro jejich použití.

V honbě za dokonalým spacím pytlem

Spací pytle Rab se neustále zdokonalují, aby co nejlépe sloužily uživatelům při cestách do hor i mimo ně. Aby se snížila citlivost na vlhkost, používá značka hydrofobní peří. Je speciálně impregnovaná, což urychluje její schnutí a způsobuje, že neabsorbuje tak rychle vodu. Spací pytle s hydrofobním prachovým peřím jsou všestrannější a dobře fungují v širším spektru povětrnostních podmínek. Jsou velmi dobrou volbou pro ty, kteří hledají co nejlehčí a nejuniverzálnější spací pytle. Kromě toho se spací pytle Rab vyrábějí v několika verzích, které se liší tvarem. Pro ty, kteří mají rádi více pohodlí, jsou ideální modely, které nabízejí více prostoru uvnitř. Ti, kteří hledají minimalistická řešení, si naopak rádi vyberou spacáky těsnějšího střihu.