top

Spacáky Fjord Nansen

Spací pytle Fjord Nansen mají dobrý poměr ceny a kvality. Klasická řešení prověřená stovkami turistů jsou ideální pro měnící se povětrnostní podmínky.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Vymazat

Ford Nansen - spací pytle pro mnoho aktivit

Všestranné spací pytle Fjord Nansen jsou určeny pro pěší turisty a cestovatele na kole nebo na kajaku. Jsou také oblíbenou volbou pro kempování a delší pobyty v kempu. Jsou již mnoho let vyzkoušené a prověřené turisty a osvědčily se na cestách doma i v zahraničí. Spací pytle Fjord Nansen jsou dobře známé a osvědčené konstrukce určené pro dlouhodobé používání. Jsou dobrou volbou pro ty, kteří hledají odolné vybavení za atraktivní cenu.

Rozlišené spací pytle Fjord Nansen pro každého uživatele

Nabídka polského výrobce spacích pytlů zahrnuje velmi široký výběr modelů připravených do různých povětrnostních podmínek a pro mnoho aktivit. Nejoblíbenější jsou turistické spací pytle ve tvaru mumie. Poskytují optimální kombinaci malých rozměrů a dobrých tepelných vlastností. Jsou oblíbenou volbou pro pěší turistiku a stanování. Klasické obdélníkové spací pytle se nejčastěji volí pro kempování. Zabírají o něco více místa, ale kompenzují to větším pohodlím při používání a větší volností během spánku. Jsou k dispozici s kapucí nebo bez ní a lze je také rychle změnit na přikrývku. K dispozici jsou také dětské spací pytle Fjord Nansen. Navrženo s ohledem na nejmladší uživatele