top

Nástupové boty Montura

Lezecké boty Montura nabízejí dokonalou kombinaci moderního stylu a vynikajících terénních vlastností. Approach boty italského výrobce jsou skvělé pro lezení po skalách.
Zobrazení Mřížka Seznam

30 výrobky

na stránce
 1. -21%
  Boty Montura Prisma MID GTX - powder blue/lime green

  wish list

 2. -21%
  Nástupové boty Montura Yaru Air - gold/black

  wish list

 3. -30%
  Nástupové boty Montura Dual Light - black/red

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

30 výrobky

na stránce
Vymazat

Nástupové boty Montura je dokonalá v každém detailu

Nástupové boty si nejčastěji vybírají zkušení milovníci hor, kteří potřebují pevnou, ale zároveň lehkou obuv, která se dobře osvědčí v náročném skalnatém terénu. Měly by nabízet maximální přesnost při každém kroku a zajišťovat vysokou odolnost při zdolávání ostrých skalních hran. Jedná se o bástupové boty Montura. Designéři italské značky dokážou téměř nemožné a ve svých modelech kombinují lehkost, odolnost, přilnavost a přesnost. Výsledná lehká pánská a dámská obuv je ideální pro via ferraty a nejtěžší horské stezky s lezeckými prvky.

Montura - boty s italskou duší

Italské obuvnické firmy vědí, jak na to, aby jejich výrobky vypadaly jedinečně. Totéž platí pro obuv Montura Ačkoli většina modelů obsahuje dodatečné zpevnění svršku, které je pro nástupové obuv typické, bylo skvěle zkombinováno s ostatními prvky, díky čemuž se výrazně odlišují od konkurence. Boty Montura mají všechny charakteristické znaky obuvi na přiblížení. Přední část svršku byla navíc vyztužena gumovým krytem boty, který je skvělou ochranou před ostrými kameny a odřeninami od kamenů. Systém vázání použitý v každém modelu umožňuje velmi přesné přizpůsobení bot noze, což zajišťuje maximální kontrolu nad každým krokem. Dobrý cit pro terén vám umožní používat i ty nejmenší kroky. Pro přístupovou obuv je také charakteristické použití specifických typů podrážek. Zaprvé jsou vyrobeny ze speciální pryžové směsi, která zajišťuje maximální přilnavost v kamenech. Za druhé mají v přední části hladkou stoupací zónu, která je ideální pro skalnatý terén.

Nástupové boty Montura, které si můžete koupit na adrese 8a.cz

Nabízíme široký výběr dámské a pánské nástupové obuvi od italského výrobce. Perfektně připravené modely jako Montura Yaru, Sound nebo Dual Soul nabízejí pohodlí a maximální přesnost pohybu v těch nejnáročnějších podmínkách. Nejlehčí z nich, bez membrány, je optimální volbou na léto. Nabízejí zvýšenou prodyšnost, která je potřebná při vyšších teplotách. K dispozici jsou také nástupové boty Montura s membránou GORE-TEX®. Poskytují vynikající ochranu před vodou, takže jsou ideální pro přechodná roční období. Na stezku tak můžete vyrazit za každého počasí.