top

Montura Trekové boty

Trekingové boty Montura znamenají vysokou přilnavost a pohodlí na stezce. Podívejte se na vysoké trekingové boty pro turistiku s batohem nebo nízké modely pro léto a také na boty s membránou GORE-TEX®.
Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
 1. -21%
  Nástupové boty Montura Yaru Air - gold/black

  wish list

 2. -10%
  Trekové boty Montura Altura GTX - grey/lime

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

20 výrobky

na stránce
Vymazat

Moderní trekové boty Montura

Trekingová obuv Montura je velmi široká skupina, která zahrnuje rozmanitou škálu obuvi určené k pohybu na stezkách. Najdete mezi nimi jak lehké boty pro turistiku na lehčích stezkách, tak vysoké boty nezbytné pro dlouhé túry s těžkým batohem. Moderní styl jde ruku v ruce se stejnými designovými řešeními. Trekingové boty Montura mají ultralehké materiály ve svršku, extrémně přilnavou gumu v podrážce a nepromokavé membrány ve všech modelech určených do proměnlivého počasí. Kombinace všech těchto prvků v konkrétních modelech umožňuje zajistit dokonalý pocit při chůzi po horských stezkách dlouhé kilometry.

Montura - trekové boty s moderními technologiemi

Ať už si vyberete jakýkoli typ obuv Montura, můžete si být jisti, že bude plný moderních prvků. Totéž platí pro trekingové boty tohoto výrobce. Vybrané modely byly vytvořeny s technologií Ergo Shape. Speciální symetrická konstrukce obuvi zajišťuje ještě lepší přizpůsobení tvaru chodidla a zaručuje optimální oporu na vícemílových trasách. Kromě toho jsou trekové boty Montura vybaveny speciálními výztuhami mezipodešve z technologie Composite Frame. Poskytují správné vlastnosti, zabraňují kroucení celé konstrukce a také chrání nohu před nadměrným pocitem ostrých kamenů nebo kamínků na stezce. To je důležité zejména tehdy, když na něm často trávíte celý den. V trekové obuvi italského výrobce jsou použity pouze ty nejlepší podrážky Vibram®. Tato legendární společnost dodává podrážky největším výrobcům outdoorové a horské obuvi. Díky tomu si můžete být jisti, že vaše trekové boty Montura budou mít velmi dobrou trakci na různých horských površích. Bez významu není ani jejich odolnost u trekových bot. Vydrží mnoho kilometrů v terénu.

Trekingové boty Montura, které si můžete koupit v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr trekové obuvi této italské značky. Skvěle padnoucí na nohu a vysoce kvalitní materiály dělají z těchto bot oblíbenou volbu jak pro zkušené milovníky hor, tak pro ty, kteří na stezkách teprve začínají. Různorodé provedení je vhodné jak pro krátké túry po jednodušších cestách, tak pro zápolení v náročném horském terénu.