top

Turistické boty Montura

Turistické boty Montura ® se skvěle hodí na lehké túry do hor, na skály, do lesa nebo do města jako každodenní obuv. Tato italská značka odkazuje na styl klasické vysokohorské obuvi.
5
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

5 položek

na stránce

Montura turistická obuv - moderní design

Pokud hledáte obuv na lehčí trasy, která vám poskytne maximální pohodlí a dostatečné odpružení, bude pro vás turistická obuv Montura ideální volbou! Moderní konstrukce obuvi čerpá řešení z pokročilejších modelů výrobce pro horské použití. Díky tomu jsou turistické boty Montura nejen pohodlné, ale také odolné a velmi lehké. Použité materiály jsou, jak se na italského výrobce sluší a patří, pouze té nejvyšší kvality. Díky tomuto boty Montura jsou vhodné do různých venkovních podmínek a využijete je jak na lehčích horských stezkách, tak při pěších túrách!

Nové technologie

Přestože jsou turistické boty Montura určeny pro méně náročné úkoly než trekingové nebo vysokohorské modely, jsou vybaveny pouze nejpokročilejšími technologiemi ze světa outdoorových aktivit. Membrány GORE-TEX® jsou zodpovědné za ochranu svršku před deštěm a vlhkostí. Díky nim je většina obuvi tohoto výrobce zcela nepromokavá. Díky své jedinečné struktuře membrána také umožňuje efektivní odpařování vlhkosti vznikající na nohou, což minimalizuje riziko přehřátí během aktivity! Výrobce věnoval zvláštní pozornost také podrážkám bot. Turistická obuv Montura tak poskytuje vynikající trakci na suchém i mokrém povrchu. Turistická obuv Montura používá pryžové směsi dodávané externími dodavateli, jako je například přední společnost na trhu Vibram®. Zvýšená odolnost proti oděru zajistí, že vás vybraná obuv bude provázet po mnoho turistických sezón a zůstane ve výborném stavu!

Turistická obuv Montura v obchodě 8a.cz

Náš internetový obchod nabízí jak vysoké, tak nízká turistická obuv Montura! Pokud vám záleží na minimální hmotnosti a maximální ventilaci, sáhněte po botách středního střihu, které jsou vhodné zejména v létě. Pokud je pro vás důležitá stabilizace kotníku, jsou vyšší modely ideální volbou! Ať už se rozhodnete jakkoli, turistické boty Montura vám poskytnou maximální pohodlí, odpružení a odolnost, které potřebujete pro své outdoorové aktivity.