top

Trailové boty Montura

Montura ® trailová obuv je univerzální horská obuv, která vám umožní pohodlný a bezpečný pohyb na horských stezkách i mimo ně. Bota ideální pro běh v horách a náročném terénu.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Trailové boty Montura Drake - teal blue/red

  wish list

 2. -29%
  Trailové boty Montura Energy - red/white

  wish list

 3. -35%
  Trailové boty Montura Energy - teal blue/white

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Vymazat

Trailová obuv Montura - minimální hmotnost a maximální opora

Značka Montura vytváří vynikající kvalitu horského oblečení a obuvi. V její kolekci najdete také prvky běžeckého vybavení, které se vám budou hodit při horském tréninku a závodech. Trailová obuv Montura je moderní konstrukce založená na extrémně odolných a lehkých materiálech. Jsou vhodné do náročného terénu, poskytují vynikající oporu a trakci potřebnou při horském běhu. Boty Montura jsou také zárukou nejvyšší kvality zpracování. Mnohá řešení vznikají ve spolupráci s nejuznávanějšími dodavateli v outdoorovém světě. Běžecké boty této italské značky jsou proto ideální do proměnlivého horského terénu!

Moderní materiály pro maximální odolnost

Montura trailová obuv jsou modely, jejichž svršek je vyroben z lehkých a extrémně prodyšných syntetických materiálů. Díky tomu budou vaše nohy příjemně chladné a pokožka suchá. V nejzranitelnějších místech jsou navíc chráněny výztuhami TPU Boty byly vyrobeny s důrazem i na ty nejmenší detaily. Svršek má co nejméně švů, což výrazně snižuje riziko vzniku otlaků. Trailovou obuv Montura lze během několika sekund přizpůsobit tvaru nohy díky rychloupínacímu systému, jehož základem je pásek a zarážka. Podrážky byly vyvinuty ve spolupráci se značkou Vibram®, která je dobře známá outdoorovým nadšencům. Řešení s výrazným žlutým logem zajišťují optimální trakci na různých površích. Z bažinatého bahna do pevné skály.

Podívejte se na trailovou obuv Montura v našem internetovém obchodě 8a.cz

Běžecké boty Montura budou ideální volbou pro ty nejnáročnější uživatele a nositele. Kombinace moderního designu s lehkými a odolnými materiály vám zajistí lehkost a vynikající odpružení při každém kroku. Boty se vyrábějí v pánské i dámské verzi. Každý si tak může najít model, který dokonale vyhovuje jeho osobním preferencím. Díky vysoké kvalitě zpracování jsou skvělou volbou pro nadcházející sezóny. Nezklamou vás ani po stovkách kilometrů na horských stezkách.