top

Turistická lehátka

Turistické chaty nabízejí maximální pohodlí a možnost pohodlně si odpočinout na výletě nebo v kempu. Skládací kempinkové postele si můžete vzít s sebou na každou cestu. Díky jejich kompaktním rozměrům pro ně vždy najdete místo.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Turistická lehátka pro maximální pohodlí

Kempování nebo bivakování může být opravdu intenzivní. Množství činností za den může z každého člověka vyčerpat síly. Výlety po okolních stezkách, koupání v jezeře, jízda na kole a mnoho dalších aktivit. Všechny tyto aktivity znamenají, že večer si každý chce jen pohodlně a v klidu odpočinout. Tehdy se hodí skládací turistická lehátka. Jsou ideálním místem pro osvěžující zdřímnutí po večeři a klidný odpočinek po aktivním dni ve večerních hodinách.

Pohodlí na každé cestě díky skládacím lehátkům

Kempingové lehátko je konstrukce, kterou lze snadno sbalit do kompaktních rozměrů. Díky tomu se snadno vejdou do auta spolu se stanem, spacáky a dalším kempingovým vybavením. Díky lehkým hliníkovým rámům se snadno přenáší. Sedadla a opěradla jsou obvykle vyrobena z pevných materiálů. Optimálně tvarovaná turistická lehátka zajišťují, že se na nich vždy pohodlně sedí nebo leží, ať už je poloha jakákoli. Vysoká opěradla poskytují dobrou oporu hlavy, a tak je zdřímnutí na lehátku příjemné. Ať už kempingová lehátka využijete k večernímu čtení tisku, nebo k opalování, rozhodně se jedná o vybavení, které by nemělo chybět na žádném kempování.

Turistická lehátka v obchodě 8a.cz

Skládací lehátka od špičkových značek vyrábějících kempingové vybavení jsou zárukou vysoké kvality a spolehlivosti při dlouhodobém používání. Většina z nich dobře zastane několik rolí, a to jak plážového, tak kempingového lehátka. Velmi populární jsou také kempingová lehátka, která lze používat téměř jako židle. To je ideální, pokud hledáte univerzální řešení. Všechny konstrukce jsou lehké, ale mají potřebnou pevnost.