top

Turistické lampy

Turistické lampy jsou nezbytnou součástí vybavení při horských výpravách nebo kempování. Dobré osvětlení tábořiště po setmění umožňuje volný pohyb a provádění základních činností.
35
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

35 položek

na stránce
 1. -5%
  Turistická lampa Black Diamond Apollo - octane

  wish list

 2. -20%
  Turistická lampa Outwell Jewel Lantern

  wish list

 3. -5%
  Lampa Black Diamond Zip - octane

  wish list

 4. -20%
  Turistická lampa Robens Bowfell
  Turistická lampa Robens Bowfell
  1 059 Kč 1 324 Kč

  wish list

 5. -10%
  Kempingová lampa Black Diamond Apollo - graphite

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

35 položek

na stránce

Známá značka je zárukou vysoké kvality zpracování turistických lamp

V sortimentu obchodu 8a.cz nabízí různé typy turistických lamp. Nejjednodušší jsou velké kempinkové lampy LED. Obvykle nabízejí několik světelných režimů, které umožňují přizpůsobit množství světla vašim potřebám. Kromě toho jsou obvykle vybaveny držadly pro pohodlné přenášení. Rozptýlené světlo osvětluje velkou plochu, takže je ideální pro použití na kempinkovém stole nebo zavěšené na stromě nad tábořištěm. Velmi oblíbená jsou také malá stanová světla. Díky háčkům integrovaným do krytu je lze snadno zavěsit na rám nebo smyčky a osvětlit tak celý interiér dočasného přístřešku. Stále oblíbenější jsou také cestovní svítilny na baterie. Jsou ideální pro náročné použití, díky čemuž se vyhnete častému nákupu baterií a můžete je dobíjet v terénu pomocí touristických solárních panelů

Světla pro turistiku, kempování a stany - kompletní výběr od předních výrobců

V turistickém obchodě 8a.cz zaručujeme široký sortiment výrobků od nejlepších výrobců outdoorového vybavení. Proto si můžete být jisti, že vaše vybavení nezklame jak na horských výpravách, výletech s přáteli, tak během rodinné dovolené v kempu. V naší nabídce jsou kromě moderních LED lamp také tradiční turistické plynové lampy. Jsou poháněny plynovou kartuší a vytvoří jedinečnou atmosféru při každém kempování. Výrobci jako Coleman, Primus, Goal Zero, Robens nebo Black Diamond zaručují široký výběr svítidel.