top

Turistické lampy

Turistické lampy jsou nezbytnou součástí vybavení při horských výpravách nebo kempování. Dobré osvětlení tábořiště po setmění umožňuje volný pohyb a provádění základních činností.
Zobrazení Mřížka Seznam

32 výrobky

 1. -29%
  Turistická lampa Outwell Carnelian 1000

  wish list

 2. -29%
  Turistická lampa Outwell Carnelian DC 600

  wish list

 3. -26%
  Svítidla BioLite Alpenglow 250 Lantern

  wish list

 4. -12%
  Lampa Goal Zero Lighthouse 600

  wish list

 5. -10%
  Lampa Goal Zero Torch 500
  Lampa Goal Zero Torch 500
  1639 Kč 1837 Kč

  wish list

 6. -10%
  Lampa Goal Zero Crush Light Chroma

  wish list

 7. -12%
  Turistická lampa Goal Zero Lighthouse Core

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

32 výrobky

Vymazat

Známá značka je zárukou vysoké kvality zpracování turistických lamp

Obchod 8a.cz nabízí různé typy turistických lamp. Nejjednodušší jsou velké kempingové LED lampy. Obvykle nabízejí několik světelných režimů, které umožňují přizpůsobit množství světla vašim potřebám. Kromě toho jsou obvykle vybaveny rukojeťmi pro pohodlné přenášení. Rozptýlené světlo osvětluje velkou plochu, takže je ideální pro použití na kempingovém stole nebo zavěšené na stromě nad tábořištěm. Velmi oblíbená jsou také malá stanové lampy. Díky háčkům integrovaným do krytu je lze snadno zavěsit na rám nebo poutka a osvětlit tak celý interiér dočasného přístřešku. Stále oblíbenější jsou také turistické lampy na akumulátory. Jsou ideální pro náročné použití, díky čemuž se vyhnete častému nákupu baterií a můžete je dobíjet v terénu pomocí turistických solárních panelů.

Turistické lampy, lampy na kempování a do stanu - kompletní výběr od předních výrobců

V turistickém obchodě 8a.cz zaručujeme široký sortiment výrobků od nejlepších výrobců outdoorového vybavení. Proto si můžete být jisti, že vaše vybavení nezklame jak na horských výpravách, výletech s přáteli, tak během rodinné dovolené v kempu. V naší nabídce jsou kromě moderních LED lamp také tradiční turistické plynové lampy. Jsou poháněny plynovou kartuší a vytvoří jedinečnou atmosféru při každém kempování. Výrobci jako Coleman, Primus, Goal Zero, Robens nebo Black Diamond zaručují široký výběr lamp.