top

Další lezecké doplňky

Další lezecké doplňky, které obchod 8a.cz nabízí, zahrnují všechny drobné předměty, které mohou být pro lezce užitečné jak na stěně, tak při tréninku a v každodenním životě. Najdete zde veškeré potřebné vybavení.
77
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 77

na stránce
 1. Pás Ocun Shoulder Strap

  wish list

 2. Lezecký clipstick Pin Go!

  wish list

 3. -30%
  Pás Ocun Pad
  Pás Ocun Pad
  657 Kč 939 Kč

  wish list

 4. -8%
  Kartáč Black Diamond Stick Brush Set - black

  wish list

 5. Karabina Petzl Caritool

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 77

na stránce

Další lezecké doplňky - široký výběr v obchodě 8a.cz

Lezení je sport, který vyžaduje velkou přípravu a nasazení, proto pro vás náš horolezecký obchod připravil širokou nabídku doplňků, které vám jistě usnadní život na výletech nebo vám pomohou zajistit nové cesty. Zahrnuje také všechny ty věci, které horolezce provázejí každý den, jako jsou stylové klíčenky nebo horolezecké hrnky, díky nimž je ranní káva mimořádně povzbuzující.

Další lezecké doplňky jsou malé a často zapomenuté, ale na stěně nezbytné

Do sortimentu našeho obchodu jsme zařadili všechny věci, kterými se může horolezec vybavit, abychom poskytli co nejkomplexnější nabídku pro každého milovníka tohoto sportu. Mezi horolezeckými doplňky rozhodně vyniká několik položek. Skládací lanové nože jsou často spolehlivým zachráncem v nouzových situacích. Kromě toho se další horolezecké příslušenství může hodit k mnoha dalším účelům, přípravu jednoduchého jídla nevyjímaje. Na vícedélkových cestách je nutné mít vždy po ruce více lezeckého vybavení. Tehdy se hodí přídavné ramenní popruhy a karabiny. Umožňují snadný a rychlý přístup ke každému zařízení. Pro ty, kteří trpí bolestmi krku způsobenými dlouhodobým slaňováním, jsme připravili prizmatické brýle. Ty vám umožní udržet přirozenou polohu hlavy a zároveň neustále sledovat prvolezce. V případě intenzivního tréninku a dlouhých cest se vám budou hodit také horolezecké náplasti a regenerační balzámy.

Příslušenství pro každodenní lezení

Každý lezecký nadšenec by rád strávil na stěně co nejvíce času, ale ne vždy je to možné. Proto vznikají lezecké doplňky, které dokonale evokují nejlepší okamžiky posledního výstupu. Jsou to také skvělé nápady na dárky. Horolezecký hrnek s úchytem místo tradičního ucha je jedinečným způsobem, jak si dát čaj nebo kávu. Klíčenky s kamarádskými kamerami nebo ve tvaru karabiny pomohou rychle najít majitele klíčů.

Ostatní horolezecké příslušenství je kategorie, ve které najdete také lanové značkovače. Umožňuje označit střed lana a jeho konce. Nepoškozuje strukturu lana a umožňuje tak jeho účinné značení. Díky tomu bude vaše lezení bezpečnější. Mezi další lezecké doplňky patří kartáče na čištění chytů. Je nezbytné, abyste je měli ve svém vybavení, protože hořčík a zemina se rády shromaždují v kamenných výstupcích a na desce. Pokud se tak stane, sníží se stabilita grapplingu, což je, jak víme, velmi nebezpečné.