top

Coleman Turistické stany

Ve společnosti Coleman® vědí, že stan a přístřešek jsou klíčem k tomu, abyste si mohli užít vše, co vám příroda nabízí. Sortiment výrobků této značky je skutečně široký.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
 1. -10%
  Stan pro 4 Coleman Galiano 4 - blue

  wish list

 2. -15%
  Stan pro tři osoby Coleman Coastline 3 Plus

  wish list

 3. -15%
  Turistický stan Coleman Laramie 3 - green/black

  wish list

 4. -10%
  Stan pro 3 osoby Coleman Pingora 3 - green/black

  wish list

 5. -10%
  Stan pro 3 osoby Coleman Kobuk Plus 3

  wish list

 6. -27%
  Turistický stan Coleman Cortes 5 Plus - blue

  wish list

 7. -15%
  Stan pro dvě osoby Coleman Cortes 2 - blue

  wish list

 8. -10%
  Rodinný stan Coleman Kobuk Valley 4 Plus

  wish list

 9. -15%
  Stan pro šest osob Coleman Ridgeline 6+

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Vymazat

Stany Coleman zaručují vysokou kvalitu a odolnost

Stany Coleman se vyznačují výjimečnou kvalitou a odolností - od kolíků a rybí kosti až po větrným tunelem testovanou nepromokavou plachtu. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv dobrodružství: ať už je to letní rodinná dovolená v kempu, trekking někde ve vysokých horách nebo třeba víkendový výlet do pouště, Coleman® najdete turistický stan, který můžete nazývat domovem. Vyberte si model, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám, a budte si jisti, že si cestu užijete naplno! V nabídce značky najdete mnoho různých typů stanů. Určitě si tedy vyberete model, který bude vyhovovat počtu osob, které se společně vydají za dobrodružstvím!

Stany Coleman - ideální volba pro každého outdoorového nadšence

Společnost Coleman® ví, že stan a přístřešek jsou klíčem k tomu, abyste si mohli užít vše, co vám příroda nabízí. Nabídka značky je skutečně rozsáhlá, vyrábí se podle mimořádně vysokých standardů a nabízí jedinečné funkce. Stany Coleman poskytují spolehlivou ochranu před deštěm, ale také před UV zářením, které urychluje stárnutí tkanin a nepromokavých nátěrů. Robustní konstrukce odolává větru, chytře navržené větrací otvory přivádějí čerstvý vzduch (i když se počasí pokazí!). Podlepené švy, polyethylenové podlahy... Seznam je dlouhý - vyberte si stan, který vám bude spolehlivým společníkem při vašem vysněném dobrodružství! Díky nízké hmotnosti se snadno přenáší i na dlouhé túry.

Podívejte se na nabídku výrobce v internetovém obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho produktů tohoto uznávaného výrobce. Od stanů po pohodlné a teplé spacaky Coleman Díky kvalitní konstrukci se tyto výrobky skvěle hodí pro naše outdoorová dobrodružství nebo kempování. Široký výběr stanů Coleman vám umožní přizpůsobit nový model vašim plánům, preferencím a velikosti posádky, se kterou budete spát. Pokročilá konstrukce stanu vám umožní vytvořit bezpečný přístřešek i v náročných povětrnostních podmínkách. Nejvyšší kvalita zpracování zajistí, že vám váš nový stan bude sloužit opravdu dlouho.