top

Ziener

Ziener je německý výrobce vysoce kvalitních zimních rukavic. V našem obchodě si můžete zakoupit lyžařské a snowboardové rukavice. Modely s membránou GORE-TEX® poskytují vynikající ochranu proti sněhu a větru.
Zobrazení Mřížka Seznam

70 výrobky

 1. -32%
  Mikina s kapucí Ziener Jarno - persian blue

  wish list

 2. -33%
  Turistická sukně Ziener Nima - black

  wish list

 3. -29%
  Zateplené kraťasy Ziener Nuran - black

  wish list

 4. -21%
  Softshell kalhoty Ziener Nebil - black/blk

  wish list

 5. -47%
  Zimní čepice Ziener Inja- ice

  wish list

 6. -29%
  Dámská vesta Ziener Niya - ice

  wish list

 7. -29%
  Vesta Ziener Nowino- black
  Vesta Ziener Nowino- black
  2219 Kč 3149 Kč

  wish list

 8. -22%
  Mikina dámská bez kapuce Ziener Jonia- ice

  wish list

 9. -22%
  Mikina se zipem 1/2 Ziener Japra- ice

  wish list

 10. -23%
  Lyžařské kalhoty Ziener Taga- ombre

  wish list

 11. -32%
  Lyžařské rukavice Ziener Gisor AS- black

  wish list

 12. -32%
  Rukavice na hory Ziener Gotar AS AW- black

  wish list

 13. -35%
  Dámská hybridní vesta Ziener Niya - berry

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

70 výrobky

Vymazat

Ziener – značka spojená s rukavicemi od samého počátku

Značka pochází z Horního Bavorska. Právě tam, uprostřed Alp, založil Franz Ziener svou dílnu, která se specializovala na výrobu vysoce kvalitních rukavic. Zkušenosti, které během let získal, a jeho vášeň pro vytváření stále dokonalejších výrobků se staly základem, z něhož vyrostla značka Ziener, která je dnes známá v mnoha zemích. Je jedním z předních světových výrobců rukavic, který se specializuje zejména na sportovní a lyžařské rukavice. Společnost nabízí také kolekci funkčního oblečení, které poskytuje komplexní ochranu před chladem. Dnes je výrobce stále veden rodinou Zienerů, již ve třetí generaci, a zaujímá jedno z předních míst mezi evropskými výrobci rukavic.

Bohatá historie značky Ziener

V historii značky se odehrálo několik přelomových událostí, které formovaly společnost tak, jak ji známe dnes. V roce 1946 začal Franz Ziener vyrábět rukavice v jedné skromné dílně, kde zpočátku zaměstnával pouze tři pracovníky. Zpočátku se vyráběly pouze rukavice pro každodenní použití. Již v roce 1952 však byly na popud známého lyžaře Mirla Buchnera z Garmisch-Partenkirchenu vyvinuty první lyžařské rukavice. Rychle si získaly oblibu, což dokazuje výběr rukavic této značky pro německý národní lyžařský tým v letech 1954-84. V 70. letech došlo k expanzi značky, která byla spojena také s nárůstem výrobní kapacity a otevřením závodů i mimo Německo. Za zmínku stojí, že rukavice Ziener se dodnes navrhují v sídle společnosti v Obergammerau.

V devadesátých letech uvedla značka na trh kolekci lyžařského oblečení. Zatímco začátek 21. století přinesl novinky v podobě řady připravených speciálně pro mladé sportovce - vyznavače snowboardingu a freestyle lyžování. Mezi úspěchy značky patří podpora rakouského a německého národního lyžařského týmu. V roce 2013 dochází k osvěžení image značky Ziener. Nové logo a nové kolekce lyží představené na veletrhu ISPO jsou předzvěstí nového otevření. Značka začíná klást ještě větší důraz na diverzifikaci své nabídky rukavic, aby si v jejím sortimentu našli ten správný model milovníci všech horských aktivit. Kolekce jsou vytvořeny pro skialpinismus a horolezectví. Díky tak bohaté historii je značka dobře známá všem milovníkům lyžování a dalších zimních sportů. Při výběru jejích výrobků si můžete být jisti, že jejich design byl propracován do nejmenšího detailu.

Nejlepší kvalita - lyžařské rukavice Ziener

Německý výrobce nabízí mimořádně propracované výrobky, které jsou propracované do nejmenších detailů. To je možné díky aktivní spolupráci a podpoře mnoha zimních sportovců, kteří rukavice používají při každodenním tréninku i na závodech. Právě v těch nejnáročnějších podmínkách probíhají skutečné testy lyžařského vybavení, které mohou potvrdit jeho odolnost a funkčnost. Značka aktivně podporuje profesionály a nabízí také celou řadu modelů pro začátečníky i zkušené lyžaře. Rukavice GORE-TEX® od společnosti Ziener jsou velmi oblíbené. Poskytují vynikající ochranu proti sněhu, vlhkosti a větru a díky další izolační vrstvě jsou rukavice ideální pro lyžování v mrazivých dnech. V kolekci je místo i pro snowboardové rukavice.

Lehčí konstrukce jsou určeny pro milovníky skialpinismu. Tenčí modely, často vyrobené ze softshellových materiálů, zajišťují při výstupech vyšší prodyšnost. Zároveň účinně chrání před studeným větrem a poskytují základní ochranu před sněhem. Ideální pro skialpinismus i teplejší dny na sjezdovce.

Široká nabídka rukavic Ziener v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr modelů německého výrobce. Najdete mezi nimi jak pánské a dámské lyžařské rukavice Ziener, tak i dětské modely, které budou ideální pro první lyžování, ale i pro hry na sněhu. Díky vysoké kvalitě zpracování a modernímu designu jsou tyto rukavice dokonalým doplňkem vašeho lyžařského oblečení. Kromě toho výrobce nabízí také sportovní a lyžařské oblečení, které je ideální pro horské aktivity. Připravte se na zimu a mějte ruce v pohodlí díky propracovaným rukavicím této německé značky.

Ziener – oblíbené kategorie

Čepice Ziener Zimní čepice Ziener Rukavice Ziener Lyžařské rukavice Ziener Rukavice GORE-TEX Ziener
Palčáky Ziener Skialpové rukavice Zienerr Rukavice na dotykový displej Ziener Softshellové rukavice Ziener