top

Rukavice GORE-TEX Ziener

Rukavice Ziener GORE-TEX zahrnují jak trakční rukavice, tak pětiprsté modely, jejichž společným cílem je udržet vás v teple a suchu během vašich horských dobrodružství. Extrémně odolné.
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

 1. -36%
  Lyžařské rukavice Ziener Garwen GTX - black
  Lyžařské rukavice Ziener Garwen GTX - black
  včetně DPH 1169 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1089 Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 1836 Kč (-36%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

1 výrobky

Vymazat

Rukavice Rab GORE-TEX - skvělá volba do horských podmínek

Hledáte rukavice Rab, které vám zajistí nejen tepelný komfort, ale také ochranu před promoknutím? Model, který statečně snáší útrapy extrémního počasí? Pak je membrána GORE-TEX® ideální volbou. Vysoká kvalita zpracování, použití pouze těch nejkvalitnějších materiálů a vynikající funkčnost jsou charakteristickými znaky britské značky Rab Rukavice Rab GORE-TEX se vám budou hodit při zimním trekingu, horolezectví a lyžování. Významné je také použití syntetické izolace z řady PrimaLoft® v těchto pokročilých modelech, která poskytuje ochranu před chladem. Značka je také jedním z prvních outdoorových výrobců, kteří dosáhli statusu uhlíkové neutrality. Proto jsou rukavice GORE-TEX od této značky trefou do černého! V našem obchodě najdete široký výběr rukavic od tohoto renomovaného výrobce. Pánské i dámské modely vám umožní přizpůsobit velikost vaší ruce!

Moderní membrána klíčem k maximálnímu pohodlí

Rukavice GORE-TEX Rab odvedou skvělou práci v náročných podmínkách! Použití moderní membrány ochrání vaše ruce nejen před chladem, ale také před větrem a srážkami. Membrána GORE-TEX® dokáže zcela blokovat chladivý účinek větru. Jednotlivé póry jsou tak velké, že do nich kapalná voda nedokáže proniknout. Vaše ruce jsou tak chráněny před sněhem a mrznoucím deštěm. Rukavice GORE-TEX také zajišťují prodyšnost, kterou při tréninku potřebujete. Díky němu se účinně a efektivně odpařuje pot, který se tvoří na pokožce během námahy. Rukavice GORE-TEX Rab proto poskytují příjemný pocit sucha a tepla. Chrání naše ruce před prochladnutím a namočením, které by mohlo vést k nebezpečným omrzlinám. Za zmínku stojí také použitá izolace. Výplň PrimaLoft® navzdory své lehkosti dokonale izoluje proti chladu a na rozdíl od přírodního prachového peří neztrácí své vlastnosti při kontaktu s vlhkostí.