top

Lyžařské rukavice Ziener

Lyžařské rukavice Ziener nejenže izolují ruce před chladem a poskytují maximální pohodlí, ale také skvěle vypadají. Precizně vyrobené rukavice jsou dokonalým doplňkem lyžařské výbavy.
Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

na stránce
 1. -31%
  Lyžařské rukavice Ziener Gisor AS - black

  wish list

 2. -40%
  Lyžařské rukavice Ziener Infino GTX - black

  wish list

 3. -40%
  Lyžařské rukavice Ziener Gunar GTX - black/magnet

  wish list

 4. -36%
  Dámské palčáky Ziener Karril GTX Mitten - black

  wish list

 5. -36%
  Dámské rukavice Ziener Karri GTX - black

  wish list

 6. -40%
  Dámské rukavice Ziener Kanta GTX INF - black

  wish list

 7. -35%
  Dámské rukavice Ziener Kileni PR - black

  wish list

 8. -40%
  Palčáky Ziener Garwel GTX Mitten - black

  wish list

 9. -38%
  Lyžařské rukavice Ziener Garwen GTX - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

10 výrobky

na stránce
Vymazat

Exkluzivní lyžařské rukavice Ziener

Německá značka Ziener je skutečným specialistou na navrhování a výrobu zimních rukavic pro celou řadu sportovních aktivit. Jaké jsou vlastnosti rukavic určených pro lyžování? Za prvé musí poskytovat účinnou ochranu proti chladu. Použití nejmodernějších syntetických izolací zaručuje vysokou úroveň izolace. To znamená, že i v mrazivých dnech jsou vaše ruce účinně chráněny před chladem. Nízká hmotnost náplně a její nízká citlivost na vlhkost ji činí ideální pro sportovní doplňky. Za druhé, lyžařské rukavice Ziener umožňují pohodlné a bezpečné uchopení holí. Optimálně tvarovaný střih je ideální pro celodenní používání na sjezdovkách, kdy se hole drží většinu času v rukou. Za třetí, díky použití silných vnějších materiálů jsou rukavice vysoce odolné. Pro zajištění vysoké nepromokavosti je mnoho modelů vybaveno membránou GORE-TEX®, která poskytuje kompletní ochranu před sněhem a vodou.

Lyžařské rukavice Ziener s membránou

Lyžařské rukavice Ziener s membránou GORE-TEX® jsou určeny pro použití v extrémních podmínkách, kde je nezbytná vynikající ochrana pokožky rukou před sněhem i mrazivým vzduchem. Membrána GORE-TEX® je schopna zajistit vynikající pohodlí při široké škále horských aktivit v chladném počasí, aniž by byla obětována prodyšnost. Konstrukce membrány je proto zaručeně nepromokavá a větruodolná, ale zároveň vás udrží v příjemném suchu a teple.

Lyžařské rukavice v obchodě 8a.cz

V nabídce internetového obchodu Internetový obchod 8a.cz nabízí široký sortiment lyžařských rukavic pro všechny lyžařské nadšence. Mezi dostupnými modely jsou pánské a dámské lyžařské rukavice Ziener a také modely pro děti. Kromě lyžování jsou ideální i pro mnoho dalších zimních aktivit, při kterých potřebujete chránit ruce před chladem a sněhem. Pokud hledáte vysokou spolehlivost, dokonalé padnutí a robustní materiály, pak je německá značka optimální volbou. Rukavice Ziener jsou zárukou spolehlivosti a podpory po mnoho lyžařských sezón!