top

X-Bionic

X-BIONIC® je značka, která se specializuje na technologicky vyspělé lyžařské spodní prádlo. Švýcarská pokladnice inovací neustále posouvá, vytvářením fascinujících materiálů, standardy globálního trhu do nových výšin – vizionářských a různorodých. Reprezentuje atletiku, energii a schopnost jedinečným způsobem inovovat.
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

31 výrobky

Vymazat

Každý aktivní člověk dobře ví, jak důležité je dobře zvolené a vrstvené oblečení při fyzické námaze. Jejím základem je vždy technické prádlo, bez kterého nebude plnit své základní funkce. Tento princip dobře znají návrháři značky X-BIONIC®, která vyvinula zcela nový přístup k navrhování a výrobě sportovního prádla. Podle jejích odborníků lidské tělo dokonale reaguje na intenzivní námahu a přizpůsobuje se panujícím podmínkám. V reakci na možnost přehřátí se objeví pot, který je má účinně ochladit. Specialisté společnosti X-BIONIC® se rozhodli podpořit přirozené reakce těla, místo aby se jim snažili zabránit. Proto spodní prádlo této značky využívá vlhkost k účinnému ochlazení v horkém počasí a v chladnějších dnech poskytuje pokožce další izolační vrstvu. K dosažení těchto výsledků bylo nutné zcela změnit design triček, mikin a legín pro sportovce a všechny aktivní lidi.

Mikiny, trička a legíny X-BIONIC® pro různé aktivity

Tento výrobce nabízí kompletní sortiment funkčního spodního prádla najdete mezi nimi jak lehká trička na léto, tak teplé mikiny a legíny na zimu a modely vytvořené pro přechodná období, které se starají o správnou tělesnou teplotu v proměnlivém počasí. Teplota však není jediným faktorem, kterému byly jednotlivé modely podřízeny. Velmi důležitý je také samotný účel spodního prádla. Modely pro trekking se konstrukčně liší od modelů určených pro běh nebo sjezdové lyžování. Díky přizpůsobení konstrukce a materiálů konkrétní aktivitě je spodní prádlo X-BIONIC® téměř jako druhá kůže. Neomezuje pohyb, zajišťuje správnou regulaci vlhkosti a optimální termoregulaci. Tyto mikiny, trička a legíny, dokonale padnoucí pro muže i ženy, si vybírají aktivní ženy a muži, kteří hledají nejmodernější spodní prádlo na trhu.

Značka ve svých produktech skvěle využívá nejnovější technologický vývoj. Při navrhování funkčního oblečení - triček, mikin a legínů - zohledňuje výsledky výzkumu chování lidského těla při námaze, aby mu poskytla optimální podmínky pro výkon při aktivitě. Spodní prádlo X-BIONIC® se na první pohled odlišuje od konkurence. Každý model má jasně oddělené zóny odpovědné za různé funkce. Oblasti těla, které jsou obzvláště náchylné k přehřátí, jsou vybaveny zónami podporujícími chlazení a maximální ventilaci. Prostory ohrožené rychlým ochlazením jsou dodatečně izolovány a zatepleny. Trojrozměrné struktury, které umožňují rychlejší průchod vzduchu za účelem ochlazení nebo ho zadržují jako izolaci, znamenají, že tělo může využít více energie k aktivitě, místo aby ji vynakládalo na termoregulaci. Oblečení X-BIONIC® pomáhá udržovat optimální tělesnou teplotu během horských aktivit, zvyšuje efektivitu vašeho úsilí a umožňuje vám dosáhnout dál a výš.

Ponožky X-SOCKS®

Dokonalým doplňkem moderního spodního prádla X-BIONIC® jsou ponožky X-SOCKS®. Stejně jako ostatní naše výrobky jsou i tyto vybaveny inovativními technologiemi, které zajišťují optimální termoregulaci během intenzivní aktivity a vysoký komfort. Ponožky X-SOCKS® jsou speciálně přizpůsobené pro různé sportovní disciplíny. Obzvláště oblíbené jsou lyžařské a skialpinistické ponožky. Vyšší modely jsou ideální pro lyžařské boty, chrání nohu před otlaky a zároveň zajišťují optimální teplotu. Obzvláště dobré jsou v tomto směru skialpové ponožky, které musí zajistit účinné chlazení při výstupech a udržovat správnou teplotu při sjezdech.

Produkty X-BIONIC® si můžete zakoupit na 8a.cz

Připravili jsme pro vás široký výběr spodního prádla a ponožek od tohoto renomovaného výrobce. Ať už provozujete jakýkoli sport, určitě najdete modely optimálně vhodné pro vaši aktivitu. Lehké běžecké prádlo zajišťuje maximální pohodlí při intenzivním tréninku a závodech. Skialpinistické modely kombinují tepelný výkon při sjezdu s odvodem tepla při výstupu. Turisté a horolezci si jistě vyberou z mnoha dostupných modelů. Všechny produkty X-BIONIC® a X-SOCKS® na jednom místě – obchod 8a.cz nabízí širokou škálu modelů pro milovníky hor.

X-BIONIC® – oblíbené kategorie

Funkční spodní prádlo X-Bionic Funkční mikiny X-Bionic Funkční trička X-Bionic Funkční legíny X-Bionic Funkční boxerky X-Bionic
Ponožky X-Bionic Lyžařské ponožky X-Bionic Skialpové ponožky X-Bionic Ponožky X-Bionic merino X-Bionic outlet
X-Bionic sale