top

Funkční mikiny X-Bionic

Termoaktivní mikiny X-Bionic® jsou technické prodyšné oděvy, které vám díky své inovativní konstrukci poskytnou vysoký komfort při používání. Reguluje tepelný výkon a zároveň umožňuje pokožce dýchat!
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 výrobky

na stránce
Vymazat

Termální mikiny X-Bionic - maximální pohodlí a podpora

Je jen málo firem, které se tak specializují na výrobu první vrstvy oblečení. Termální prádlo X-Bionic je nejpokročilejším modelem tohoto typu na trhu. Mnoho patentovaných řešení zajišťuje neuvěřitelný tepelný komfort, pohodlí a plnou volnost pohybu. Značka nabízí mnoho modelů, jak syntetických, tak z vysoce kvalitní merino vlny. I přes různé účely mají termální mikiny X-Bionic mimořádně vysokou kvalitu zpracování, díky které jsou velmi odolné. Díky tomu jsou velmi odolné. Takže se na ně můžete spolehnout při trekingu, lyžování nebo běhu! Pokročilá konstrukce se osvědčí při extrémních povětrnostních podmínkách a soutěžích!

Syntetické modely a modely na bázi merino vlny

Termální mikiny X-Bionic jsou modely vyrobené jak ze syntetických vláken nejvyšší kvality, tak z merino vlny. První z nich se vyznačují extrémně vysokou odolností proti oděru. Navíc se velmi snadno udržují, protože je lze bez problémů prát v pračce. Za druhé jsou tyto tkaniny výjimečně rychleschnoucí, takže pot, který se na pokožce vytvoří během cvičení, se rychle vstřebává a odpařuje. To znamená, že termální mikiny X-Bionic dokonale ladí s ostatním horským oblečením. Jednotlivé modely různých hmotností jsou vhodné pro širokou škálu teplot a činností. Termoregulace mikiny vám umožní nejen zabránit přehřátí, ale také udržet tělo v chladu. Díky tomu v kombinaci s X-Bionic termoaktivní legíny vytvoříme vysoce funkční sadu spodního prádla, která se osvědčí při outdoorových výzvách.

X-Bionic termoaktivní mikiny v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V našem obchodě najdete široký výběr tohoto vyspělého technického prádla. Zajistí příjemnou tělesnou teplotu a příjemný pocit sucha po dlouhou dobu. Kolekce se skládá z pánských i dámských modelů mikin, takže si v ní každý najde produkt dokonale vyhovující jeho preferencím. Pokud tedy chcete maximální oporu a nechcete polovičaté řešení, je pro vás termo mikina této renomované značky ideální volbou!