top

Funkční spodní prádlo X-Bionic

Termoprádlo X-Bionic ® je technické horské prádlo pro ni i pro něj, vybavené funkčními řešeními pro zvýšení vašeho pohodlí v horách. Regulují tepelný výkon a odvádějí vlhkost od těla.
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Vymazat

X Bionic termoprádlo pro tepelný komfort

První vrstva oblečení je nesmírně důležitá pro náš tepelný komfort během aktivity! Značka X-Bionic se proto specializuje na vytváření nejpokročilejšího termoprádla na světě pro všechny druhy aktivit! Značka nabízí termoprádlo X Bionic ze syntetických i přírodních vláken v podobě merino vlny. Ať už si vyberete jakýkoli model, je navržen tak, aby vám poskytl maximální tepelný komfort a příjemný pocit sucha za všech podmínek. Termooblečení této značky je proto ideální pro trénink i závody. Můžete ji nosit na trekking, běžky, běžecké lyžování nebo lyžování. Záleží jen na vás, jak své nové, pokročilé spodní prádlo využijete!

Klíčové vlastnosti modelů ze syntetické a merino vlny

X-Bionic termoaktivní prádlo může být vyrobeno z vysoce kvalitních syntetických vláken a také z merino vlny, která je dobře známá outdoorovým nadšencům. Syntetika je výjimečně rychleschnoucí, takže vlhkost, která se na pokožce vytvoří během cvičení, se účinně vstřebává a odpařuje. Syntetické materiály jsou také odolné proti oděru. Další vlastností je, že jsou velmi lehké. Pokud hledáte ochranu před chladem, vyplatí se zvolit btermoaktivní prádlo X-Bionic vyrobené z kvalitní merino vlny. To vám umožní udržovat optimální tělesnou teplotu i při extrémních teplotách. Jeho termoregulační vlastnosti vás také ochrání před přehřátím! Merino vlna zaručuje, že vaše pokožka zůstane suchá a tkanina svěží. Je to díky přirozeným bakteriostatickým vlastnostem těchto vláken.

X-Bionic termoaktivní prádlo v nabídce horského obchodu 8a.cz

V nabídce našeho obchodu si snadno vyberete vhodnou sadu tohoto moderního termoaktivního prádla. Díky svým jedinečným vlastnostem vám poskytne mimořádně vysoký tepelný komfort, oporu a pohodlí. Kolekci tvoří dámské i pánské termoprádlo X-Bionic Díky tomu si každý najde produkty, které dokonale splňují jeho očekávání! Vytvořená sada vám tak poskytne maximální podporu při jakémkoli, i extrémním dobrodružství.