top

Funkční trička X-Bionic

Termoaktivní trička X-Bionic® se dokonale přizpůsobí postavě, díky čemuž je pot, který produkujeme při fyzické aktivitě, rychle absorbován rychleschnoucím prádlem.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Termální trička X-Bionic - pokročilá volba pro náročné sportovce

Značka X-Bionic je výrobce extrémně vyspělého termoprádla. Díky svému designu a vlastnostem je již léta volbou nejnáročnějších uživatelů na světě. Spodní prádlo je nejdůležitější vrstvou horského oblečení. Jako jediný je v přímém kontaktu s naším tělem a umožňuje nám udržovat příjemný pocit sucha. Termální trička X-Bionic nabízejí širokou škálu modelů, které jsou ideální pro jakoukoli aktivitu, kterou podniknete. Přizpůsobené střihy neomezují pohyb. Nabídka zahrnuje dámské i pánské modely, takže si z kolekce značky vybere každý.

Moderní technický design pro maximální pohodlí

Termální trička X-Bionic jsou modely vyrobené z pokročilých technických tkanin. Mají totiž řadu vlastností, které jsou žádoucí pro milovníky outdoorových aktivit. Pokud tedy rádi běháte, chodíte na trekking nebo jezdíte na MTB, určitě si zde vyberete model přesně pro vás. Tkaniny jsou navrženy tak, aby co nejrychleji schly a přenášely přebytečný pot do další vrstvy oblečení. Pokožka tak zůstane příjemně suchá. Použité materiály jsou měkké a nedráždí pokožku během cvičení. Tkaniny jsou také dostatečně pružné, aby vám nebránily v pohybu. X-Bionic termo trička jsou modely propracované do nejmenších detailů. Speciální konstrukce švů poskytuje ochranu proti odření a podráždění pokožky. Strategicky umístěné větrací otvory umožňují ještě účinnější odvod vlhkosti od těla.

Podívejte se na termotrička X-Bionic v našem internetovém obchodě 8a.cz

Internetový obchod 8a.cz je místem, kde najdete široký výběr produktů tohoto renomovaného výrobce. Trička, mikiny nebo termální legíny X-Bionic jsou nejlepší volbou pro uživatele, kteří neuznávají polovičaté řešení. Dobře zvolené spodní prádlo vás ochrání před přehřátím i podchlazením. Oblečení této značky je k dispozici pro muže i ženy. Proto každý z nás najde v jeho portfoliu sadu spodního prádla, která umožní udržet optimální tělesnou teplotu a příjemně suchou pokožku bez ohledu na vynaloženou námahu.