top

Termohrnky Esbit

Termohrnky Esbit jsou stále oblíbenější a jsou ideální pro každodenní použití. Díky nim si můžete déle vychutnávat horkou kávu nebo čaj, což se hodí kdykoli a kdekoli.
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 výrobky

na stránce
Vymazat

Esbit termohrnky

Esbitové hrnky jsou ideální pro každodenní použití. Budou užitečné během chladných rán a večerů a zároveň pomohou udržet nápoj chladný během letních veder. Speciální konstrukce s izolačními stěnami a víkem dokonale odděluje nápoj od vnějších podmínek. Jedná se o optimální volbu, pokud nepotřebujete větší objem, který nabízejí klasické termosky. Pohodlné hrnky také zajišťují snadnější a rychlejší přístup k nápoji, díky čemuž je můžeme používat při cestování nebo každodenním dojíždění do práce či do školy. Termohrnky Esbit jsou také jedinečné svým vzhledem a precizním zpracováním, díky čemuž je jejich používání čistým potěšením. Skvěle vypadají jak v boční kapse turistického nebo městského batohu, tak na stole.

Termální hrnek do auta a do městské tašky

Teplotní bongy skvěle plní roli příruční termosky. Jejich konstrukce je velmi podobná. Dvojité ocelové stěny zajišťují správnou izolaci nápojů. Nabízejí také vysokou odolnost celku. Základním rozdílem je však tvar a způsob zavírání. Termohrnky Esbit jsou navrženy tak, aby dokonale padly do ruky, což umožňuje jejich velmi pohodlné používání. Díky speciálním víčkům z nich navíc můžete kdykoli pít. Přístup dovnitř je chráněn chytrým tlačítkem nebo mechanickým uzávěrem, který lze otevřít jedním prstem. Díky tomu si můžete kdykoli dopřát další doušek své oblíbené kávy nebo čaje. Termohrnky Esbit se skvěle hodí i pro každodenní dojíždění autem do práce nebo do školy a také na cesty, když musíme déle čekat na další let. Jsou nenahraditelné i při delších cestách. Díky těsnění se nápoj tak snadno nerozlije a udrží si optimální teplotu po dlouhou dobu.

Termální hrnky Esbit mají jedinečný styl

Německá značka Esbit je známá vynikajícím designem svých výrobků. Jejich klasické černé termohrnky jsou oblíbené mezi milovníky horských výzev, turisty a všemi aktivními lidmi. Moderní termohrnky v tlumených barvách nebo s ocelovým povrchem osloví všechny milovníky dobrého designu. Všechny termohrnky Esbit přitom zůstávají plně funkční a dokonale plní svou základní úlohu - poskytují uživateli horké nebo studené nápoje během dlouhého dne. O důrazu na detail svědčí i takové detaily, jako je úprava dna hrnků protiskluzovými podložkami, aby zůstaly stabilní na stole nebo na psacím stole.

Kromě termohrnků se podívejte na:

Termosky Esbit Termosky na večeři Esbit Turistické hrnky Turistické kávovary Touristické sporáky