top

Termosky Esbit

Termosky Esbit kombinují moderní minimalistický design s vynikajícími izolačními vlastnostmi. To je důvod, proč jsou často voleny nejen pro turistické výlety, ale i pro každodenní použití.
Zobrazení Mřížka Seznam

80 výrobky

na stránce
  1. -32%
    Termoska na jídlo Esbit Food Jug 1L - blacky

    wish list

  2. -31%
    Termoska Esbit Sculptor Vacuum Flask 1L - black

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

80 výrobky

na stránce
Vymazat

Esbit termosky - ideální volba pro každého turistu

Máte v práci málo času na přípravu horké kávy nebo čaje? Chcete si s sebou na výlet do hor vzít horký nápoj? Esbit termosky udrží váš nápoj teplý po celý den. Jsou optimální pro všechny dny plné aktivit od východu do západu slunce. Termoska je nezbytným doplňkem výbavy každého aktivního člověka. Je ideální pro pěší výlety. Ať už vyrážíte na túry, lyžujete na zasněžených svazích nebo kempujete ve stanu, dobrá termoska vám umožní vychutnat si svou oblíbenou kávu nebo čaj za všech okolností. Obchod 8a.cz nabízí ucelený sortiment termosek německého výrobce Esbit. Díky tomu si každý najde model, který dokonale vyhovuje jeho potřebám. Díky dokonalému designu a důrazu na detail si termosku oblíbí i ti nejnáročnější uživatelé.

Dokonalé zpracování z nejlepších materiálů

Německý výrobce používá při výrobě termosek ty nejkvalitnější materiály. V konstrukci je použita nerezová ocel, která se vyznačuje vysokou pevností a vynikajícími užitnými vlastnostmi. Vybraná barevná provedení jsou pokryta matným lakem, který dokonale padne do ruky. Každá termoska této značky má dvojité stěny, mezi nimiž je vakuum. Díky tomuto řešení udrží termosky Esbit velmi dlouho požadovanou teplotu nápojů. Celek se navíc vyznačuje vysokou odolností, díky níž lze termosku bezpečně uložit do trekingového batohu. Termoska je vybavena i mnoha dalšími praktickými řešeními. Uzávěry termosek jsou zároveň hrnky, takže není potřeba žádné další vybavení. Mnoho termosek Esbit je navíc vybaveno druhým lehkým plastovým kelímkem, takže si svůj oblíbený nápoj můžete vychutnat s další osobou. V závislosti na zvoleném modelu jsou k dispozici tradiční šroubovací uzávěry nebo automatické uzávěry s tlačítkem. Mnoho termosek se dodává s oběma uzávěry, což dává uživateli naprostou svobodu při výběru řešení, které mu nejlépe vyhovuje.

Úplný sortiment termosek Esbit v obchodě 8a.cz

Nabízíme široký výběr termosek od německého výrobce v mnoha objemech, provedeních a barvách. Ať už hledáte model v klasické černé, dobře viditelné bílé nebo univerzální šedé barvě, v naší nabídce najdete termosku Esbit, která vás zajímá. Jsou k dispozici s hladkým nebo mírně drsným lakem a také v nelakované ocelové verzi. V závislosti na svých potřebách si můžete vybrat také termosky o větším objemu 1 litr nebo menší, například půllitrové, které jsou ideální pro každodenní přípravu kávy. Chcete udržet svůj oblíbený nápoj při optimální teplotě co nejdéle? Termosky Esbit jsou dokonalým řešením, které vám umožní vychutnat si horkou kávu nebo čaj jak mimo civilizaci, tak při práci. V nabídce našeho obchodu najdete také termonadoby na jidlo Esbit.