top

Termonádoby na jídlo Esbit

Termonádoby na jídlo Esbit představují způsob, jak udržet teplotu jídla, které nosíte s sebou. Německá značka dokonale kombinuje moderní design s osvědčenou technologií, která zaručuje výjimečné izolační vlastnosti.
Zobrazení Mřížka Seznam

46 výrobky

na stránce
 1. -32%
  Termoska na jídlo Esbit Food Jug 1L - blacky

  wish list

 2. -27%
  Termoska Esbit Food Jug 0,5 l - black

  wish list

 3. -40%
  Termoska na jídlo Esbit Food Jug 1L - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

46 výrobky

na stránce
Vymazat

Esbitové termosky na večeři

Termosky na jídlo jsou skvělým způsobem, jak si zajistit teplé jídlo po celý den. Díky jejich schopnosti udržet vysokou teplotu po několik hodin můžeme připravit chutné jídlo mnohem dříve. Bude kdykoli připravena ke konzumaci bez nutnosti ohřívání. Termosky Esbit Lunch Thermos jsou dobrou volbou jak na turistických výletech, tak na horských výpravách a během náročného dne, kdy nemáte čas na přípravu teplého jídla. Kompletní nabídka termosek na jídlo Esbit na webových stránkách 8a.cz vám umožní zvolit vhodnou velikost a design. Minimalistické modely s matným lakem jsou ideální pro turistiku a trekking, zatímco designové termosky se většinou volí pro každodenní použití.

Esbit termosky na oběd - osvědčená řešení

Termosky na potraviny od německého výrobce vděčí za své izolační vlastnosti osvědčené vakuové technologii. Konstrukce termosky je vyrobena z ocelových stěn, mezi nimiž je vakuum. Jedná se o vynikající izolant, který umožňuje udržet vysokou teplotu potravin i po mnoho hodin. Celek se navíc vyznačuje vysokou odolností, díky níž se termoska Esbit Lunch může bez obav vejít do batohu mezi ostatní turistické vybavení. Toto řešení se skvěle osvědčí při celodenních výletech, kdy si po mnoha hodinách námahy můžete vychutnat teplé jídlo. Díky používání termosek během krátkých výletů můžeme zcela rezignovat na nošení turistického vařiče. Vysoká spolehlivost všech modelů znamená, že termosky Esbit mohou sloužit mnoho let a vždy poskytují vysoké izolační vlastnosti.

Charakteristické vlastnosti termosek Esbit

Termosky na potraviny se vyznačují především svým tvarem. Výrazně větší průměr umožňuje širší přístup dovnitř. To nejen usnadňuje vkládání a vyjímání jídla, ale také udržování termosky v čistotě. Praktické šroubovací uzávěry slouží také jako misky, do kterých můžete vkládat potraviny. Některé modely jsou dokonce dodávány se skládacími příbory, takže tvoří kompletní sadu, takže si můžete jídlo pohodlně vychutnat venku nebo v práci. Termosky Esbit Lunch Thermos dokonale udržují nejen vysokou teplotu, ale i nízkou teplotu v létě. Díky tomu je lze úspěšně použít například k přepravě ledu.

Plný výběr barev a objemu termosek na jídlo v obchodě 8a.cz

Esbit termosky na oběd jsou k dispozici v široké škále objemů a barev. Největší z termosek vám umožní přenést jídlo i pro několik osob. Nejmenší modely jsou ideální pro jednu osobu. Snadno se vejdou do tašky přes rameno nebo do městského batohu. Vysoká kvalita zpracování uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Díky precizně nanesené vrstvě laku a mnoha designovým detailům jsou tyto termosky oblíbenou volbou i pro každodenní použití.

Další cestovní příslušenství:

Termohrnky Esbit Termosky Esbit Turisticke lahve Turisticke nadobi Turistickie varice