top

Spacáky Terra Nova Wild Country

Spací pytle Wild Country Terra Nova jsou klasické modely připravené pro milovníky trekových výprav a turistických výletů. Díky rozmanitosti nabídky uspokojí spací pytle vkus lidí, kteří se chystají na dovolenou, i těch, kteří plánují výlety do hor.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Puchové spací pytle Terra Nova pro zkušené milovníky trekkingu

Řada spacích pytlů Terra Nova zahrnuje modely určené pro nejnáročnější uživatele, kteří hledají výrobky s nízkou hmotností a vynikajícími výkonnostními vlastnostmi. Extrémně lehké péřové spacáky splňují všechna tato kritéria. Nabízejí velmi dobrou izolaci a po dobu přepravy se vejdou do malých tašek.

Spací pytle Wild Country Terra Nova

Kolekce spacích pytlů Wild Country by Terra Nova byla vytvořena pro turistické použití. Výborně se osvědčují při výletech pod stan. Klasické syntetické spací pytle ve tvaru mumie dokonale odolávají měnícím se povětrnostním podmínkám a jsou uživatelsky velmi přívětivé. Spací pytle s optimálním přizpůsobením tělu poskytují velmi dobrou izolaci i za chladných nocí. Ať už si vyberete jakoukoli řadu, spací pytle Terra Nova Wild Country vám zajistí komfort a pohodlí na cestách.