top

Pánské polokošile

Pánské polokošile jsou skvělým doplňkem šatníku každého turisty a milovníka horských aktivit. Dokonale kombinují volnost a pohodlí s nádechem formálnosti.
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

15 výrobky

Vymazat

Skvěle vypadající pánské polokošile

Pánské bezvadně zpracované polokošile jsou skvělou alternativou k běžným tričkům. Použití límce výrazně zlepšuje celkový vzhled při každodenních povinnostech. Košile si zároveň zachovává velmi vysokou úroveň pohodlí a nabízí vysokou volnost pohybu a komfort nošení. Oblíbené sportovní polokošile jsou oblíbené pro každodenní nošení, když nepotřebujete formální oblečení v práci, ve škole nebo prostě ve volném čase. Pánské polokošile se hodí i na jednodušší turistické výlety a túry. Na stezce dodají styl a připomínají klasické trekové košile. Většina jednobarevných modelů je opatřena pouze malým logem výrobce, takže se skvěle hodí k jakémukoli oblečení. Malý symbol outdoorové značky dokonale označí vaše zájmy a umožní vám být rozpoznán jako opravdový milovník hor, ať už se vydáte kamkoli.

Technické a bavlněné pánské polokošile

Přední výrobci outdoorového oblečení zajišťují dokonalý styl a vysoce kvalitní materiály. V závislosti na účelu trička se používají přírodní nebo syntetické tkaniny. Technické modely, které lze použít i pro turistiku v horách, jsou vyrobeny ze syntetických materiálů. Díky tomu lépe odvádějí vlhkost a nabízejí mimořádně vysokou prodyšnost. Syntetická vlákna jsou také velmi odolná, což znamená, že oděvy z nich vyrobené jsou mnohem odolnější vůči používání v terénu a budou dobře fungovat i při dalších cestách. Pánské bavlněné polokošile jsou běžnější volbou pro každodenní nošení. Jsou skvělou náhradou košile nebo oblíbeného trička a nabízejí stejně vysokou úroveň pohodlí. Často používaná organická bavlna je poctou těm, kterým záleží především na životním prostředí. Díky tomu výroba trička mnohem méně zatěžuje naše životní prostředí.

Panské polokošile v obchodě 8a.cz!

Nabízíme široký výběr polokošil, takže si jistě vyberete perfektní barvu a střih. Nejlepší značky horského a turistického oblečení zaručují vysokou kvalitu zpracování a optimální střih. Pánské polokošile s krátkým rukávem jsou ideální na letní túry a nabízejí optimální kombinaci stylu a pohodlí při mírně vyšších teplotách.