top

Pánská tréninková trička

Pánská tréninková trička jsou velmi univerzální modely, které jsou ideální pro mnoho fyzických aktivit. Tyto modely podávají nejlepší výkon a kombinují pohodlí se základními technickými vlastnostmi.
Zobrazení Mřížka Seznam

104 výrobky

na stránce
 1. -20%
  Cyklistický dres ION Logo SS DR - spicy red

  wish list

 2. -15%
  Tričko Black Diamond Lightwire Tech Tee L/S - indigo

  wish list

 3. -20%
  Tričko na kolo ION Logo SS DR - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

104 výrobky

na stránce
Vymazat

Lehká pánská tréninková trička

Tréninková trička jsou ideální volbou pro všechny aktivní muže. Jsou dokonalou kombinací moderního stylu a vlastností, které zajistí optimální podmínky při cvičení. Pánská tréninková trička se stala nepostradatelnou součástí oblečení nejen pro sportovce a profesionály, ale i pro ty, kteří cvičí příležitostně. Nabízejí velkou volnost pohybu, takže bez ohledu na to, jakou činnost provozujete, vám jistě poskytnou pohodlné podmínky. Tréninková trička navíc zajišťují optimální podmínky při tréninku. Vysoká prodyšnost znamená, že můžeme dále zvyšovat tempo nebo zátěž a přitom si užívat pohodlí.

Pánská tréninková trička nejznámějších značek

Většina výrobců outdoorového oblečení věnuje stále větší pozornost lidem, kteří vedou zdravý životní styl a chtějí být každý den aktivní - v parku nebo v posilovně. Proto se v kolekcích stále častěji objevují pánská tréninková trička, která jsou ideální pro o něco kratší, ale náročné výzvy. Jsou volbou všech milovníků hor, kteří si chtějí udržet dobrou formu i během delšího období bez cestování. Jsou oblíbenou volbou milovníků horolezectví, trekkingu a lyžování. V nich se můžete udržovat v kondici po celý rok a také se dobře připravit před sezónou. Jsou vyrobeny z materiálů příjemných na dotek a jsou ideální i pro delší tréninky. Kromě typicky syntetických vláken existují také trička z přírodní bavlny. Takové řešení je kompromisem mezi technickými vlastnostmi triček a jejich pohodlím.

Pánská tréninková trička - obchod 8a.cz - široký výběr modelů

Poskytujeme tréninková trička předních outdoorových značek. Vysoce kvalitní materiály, optimální střih a různorodé barvy - v naší nabídce najdete pestrou škálu triček. Bez ohledu na to, zda cvičíte v terénu nebo v posilovně, pánská tréninková trička vám umožní pohodlné cvičení.