top

Pánská tréninková trička

Pánská tréninková trička jsou velmi univerzální modely, které jsou ideální pro mnoho fyzických aktivit. Tyto modely podávají nejlepší výkon a kombinují pohodlí se základními technickými vlastnostmi.
121
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 121

na stránce
 1. -8%
  Tričko na kolo ION Logo SS DR - cobalt reef

  wish list

 2. -8%
  Tričko na kolo ION Logo SS DR - black

  wish list

 3. -10%
  Tričko The North Face Impendor Seamless Tee - b.blue

  wish list

 4. -30%
  Tričko Craghoppers NosiLife Adley S/S Tee - blue

  wish list

 5. -5%
  Tričko Montura Join T-Shirt - powder blue/red

  wish list

 6. -30%
  Trička Berghaus Super Tech Tee S/S Crew - red/red

  wish list

 7. -10%
  Tričko Brubeck City Air T-Shirt - white

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 121

na stránce

Lehká pánská trička na cvičení

Tréninková trička jsou ideální volbou pro všechny aktivní muže. Jsou dokonalou kombinací moderního stylu a vlastností, které zajistí optimální podmínky při cvičení. Pánská tréninková trička se stala nepostradatelnou součástí oblečení nejen pro sportovce a profesionály, ale i pro ty, kteří cvičí příležitostně. Nabízejí velkou volnost pohybu, takže bez ohledu na to, jakou činnost provozujete, vám jistě poskytnou pohodlné podmínky. Tréninkové košile navíc zajišťují optimální podmínky při tréninku. Vysoká prodyšnost znamená, že můžeme dále zvyšovat tempo nebo zátěž a přitom si užívat pohodlí.

Pánská tréninková trička nejznámějších značek

Většina výrobců outdoorového oblečení věnuje stále větší pozornost lidem, kteří vedou zdravý životní styl a chtějí být každý den aktivní - v parku nebo v posilovně. Proto se v kolekcích stále častěji objevují pánská tréninková trička, která jsou ideální pro o něco kratší, ale náročné výzvy. Jsou volbou všech milovníků hor, kteří si chtějí udržet vysokou úroveň formy i během delšího období bez cestování. Jsou oblíbenou volbou horolezců, trekařů i lyžařů. V nich se můžete udržovat v kondici po celý rok a také se dobře připravit před sezónou. Jsou vyrobeny z materiálů příjemných na dotek a jsou ideální i pro delší tréninky. Kromě typicky syntetických vláken existují také trička z přírodní bavlny. Takové řešení je kompromisem mezi technickými vlastnostmi triček a jejich pohodlím.

Pánská tréninková trička - obchod 8a.cz široký výběr modelů

Poskytujeme tréninková trička předních outdoorových značek. Vysoce kvalitní materiály, optimální střih a rozmanité barvy - v naší nabídce najdete pestrou škálu triček. Ať už trénujete venku nebo v posilovně, naše pánská tréninková trička vám usnadní cvičení v pohodlí.