top

Palčáky Pajak

Rukavice Pajak® jsou plněné nejkvalitnějším prachovým peřím, bez kterého si nelze představit zdolávání nejvyšších vrcholů. Vyrobeno z materiálu odolného proti oděru.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -10%
  Palčáky Pajak Sherpa Mitts - blue
  Palčáky Pajak Sherpa Mitts - blue
  včetně DPH 3119 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 3189 Kč (-2%)
  Doporučená cena výrobce 3499 Kč (-10%)

  wish list

 2. -10%
  Palčáky Pajak Sherpa Mitts - black
  Palčáky Pajak Sherpa Mitts - black
  včetně DPH 3119 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 2879 Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 3499 Kč (-10%)

  wish list

 3. -10%
  Péřové palčáky Pajak Mittens - black
  Péřové palčáky Pajak Mittens - black
  včetně DPH 1789 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 1639 Kč (+10%)
  Doporučená cena výrobce 1999 Kč (-10%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Palčáky Pajak - puchýřové modely pro nejnáročnější

V outdoorovém průmyslu existuje jen málo společností, které se specializují na výrobu takto specifických produktů. Společnost Pajak je již po desetiletí známý výrobou mimořádně kvalitního oblečení a spacích pytlů s přírodní péřovou výplní. Rozhodnutí zvolit tuto konkrétní surovinu bylo dáno praktičností tohoto řešení. Palčáky Pajak jsou vyplněny přírodním prachovým peřím, díky kterému poskytují maximální ochranu proti prochladnutí rukou. To, jak víme, může v extrémních situacích vést až ke vzniku nebezpečných omrzlin. Výběr výrobku z této kategorie polská outdoorová značka, sáhnete po nejkvalitnějším řešení, které vás ochrání před ztrátou tepelného komfortu v horách.

Přirozená výplň klíčem k maximálnímu tepelnému komfortu

Palčáky Pajak bude ideální volbou během extrémně nepříjemných mrazů. Přírodní prachové peří použité jako výplň poskytuje dokonalou izolaci proti nízkým teplotám. Díky své lehkosti jsou rukavice mimořádně lehké. Zabalené ve speciálním kompresním pouzdře nezaberou v batohu mnoho místa a lze je nosit i v tuhých mrazech. Peří obsažené v rukavicích je surovina nejvyšší kvality, která se vyznačuje vysokým indexem pružnosti. Vnější tkanina je zase extrémně lehká a zároveň odolná proti mechanickému poškození a rychlému oděru. Palčáky Pajak jsou proto nejen lehké, ale také odolné - jsou ideální pro zimní trekking, kdy se musíme zaměřit na tepelný komfort. Výrobky Pajak jsou ideální volbou pro ty nejnáročnější turisty, kteří neuznávají polovičatost a sáhnou jen po nejkvalitnějších řešeních.

Palčáky Pajak v nabídce internetového obchodu 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu 8a.cz V našem internetovém obchodě najdete mnoho výrobků této známé polské značky. Stejně jako ostatní prvky kolekce jsou i capáčky vyrobeny pouze z nejkvalitnějších materiálů a surovin, díky čemuž poskytují mimořádně vysokou úroveň ochrany před chladem. Sáhnete-li po nich, chráníte se před ztrátou pohodlí při horských aktivitách. Univerzální Pajak palčáky jsou k dispozici v mnoha velikostech, takže můžete úspěšně přizpůsobit konkrétní model velikosti svých rukou!