top

Spacáky Pajak

Spací pytle Pajak patří mezi tímto typem vybavení do první ligy. Horolezecké a turistické spací pytle, které jsou ceněny na národní i mezinárodní úrovni, jsou v každém ohledu vytříbené výrobky.
15
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce
 1. -10%
  Péřový spacák Pajak Radical 12Z (Regular) - red

  wish list

 2. -5%
  Péřový spacák Pajak Radical 12Z (Long) - red

  wish list

 3. -5%
  Péřový spacák Pajak Core 250 (165 cm) - navy

  wish list

 4. -5%
  Péřový spacák Pajak Quest Blanket - red

  wish list

 5. -5%
  Péřový spacák Pajak Radical ULX - gold

  wish list

 6. -5%
  Péřový spacák Pajak Radical ULZ - gold

  wish list

 7. -5%
  Péřový spacák Pajak Core 250 (210 cm) - navy

  wish list

 8. -12%
  Péřový spacák Pajak Core 250 (180 cm) - navy

  wish list

 9. -5%
  Spacák Pajak Quest 4Two - olive
  Spacák Pajak Quest 4Two - olive
  10 109 Kč 10 642 Kč

  wish list

 10. -5%
  Spacák Pajak Quest 4Two - red
  Spacák Pajak Quest 4Two - red
  10 109 Kč 10 642 Kč

  wish list

 11. -5%
  Péřový spacák Pajak Core 950 (180 cm) - navy/blue

  wish list

 12. -5%
  Péřový spacák Pajak Radical 1Z (180 cm) - gold/gold

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

15 položek

na stránce

Spací pytle Pajak

Pouzdrové spací pytle Pajak jsou konstrukce, u nichž je zvláštní pozornost věnována preciznímu zpracování, což se projevuje dokonalým prošitím. Spací pytle vyráběné v Polsku oceňují horolezci, cestovatelé a turisté pro vysoký komfort spánku, který poskytují. Získaly si velkou oblibu nejen u nás, ale i v zahraničí. Nejvyšší kvalitu použitých materiálů ocení zejména ti nejnáročnější uživatelé. Různé spací pytle Pajak si můžete vybrat tak, aby dobře fungovaly v každém ročním období. V létě postačí ultralehké spacáky a v zimě nejteplejší modely do mrazu. Všechny jsou plněné nejkvalitnějším prachovým peřím, což se projevuje mimořádnou lehkostí a možností sbalit je do neuvěřitelně malých rozměrů. Takový spací pytel je ideální na vícedenní treky i horské expedice - všude tam, kde je důležitá hmotnost a velikost zavazadla.

Proč mají spací pytle Pajak tak dobré vlastnosti?

Nejdůležitější pro izolační vlastnosti každého spacího pytle je použitá náplň. Spací pytle Pajak používají pouze polské husí peří nejvyšší kvality, které je díky svým vlastnostem považováno za jedno z nejlepších na světě. Tento ultralehký izolant zaručuje vynikající tepelné vlastnosti, které se osvědčují i v největších mrazech. Má mnohem lepší izolační vlastnosti než syntetické izolace. Ve své struktuře zadržuje ohřátý vzduch a dokonale jej izoluje od vnější teploty. Kvalitní husí peří se vyznačuje také vysokou odolností. To znamená, že po sbalení do kompresního sáčku zabere v zavazadle jen velmi málo místa a po vybalení rychle nabere na objemu. Bez významu nejsou ani použité vnější materiály. Ty, které se používají ve spacích pytlích značky Pajak, jsou nejnovější, ultralehké tkaniny, které nepřekážejí při balení spacího pytle a zároveň neumožňují únik prachového peří ven. Kromě toho byla pozornost věnována i takovým detailům, jako je vhodné rozložení švů a hladce fungující zip. Všechny tyto prvky dohromady vytvářejí spací pytel, který je spolehlivý a důvěryhodný i v těch nejnáročnějších podmínkách.

Plný výběr spacích pytlů Pajak v internetovém obchodě 8a.cz

V našem obchodě nabízíme kompletní sortiment spacích pytlů Pajak. Většina z nich jsou modely ve tvaru mumie, které jsou ideální pro treking a horské výpravy, umožňují ušetřit potřebné místo v batohu a poskytují ještě lepší tepelné vlastnosti. Patří mezi ně ultralehké trekingové spacáky pro teplejší část roku. Tyto modely jsou oblíbené u milovníků hor a vyznačují se minimální hmotností, přesto však poskytují pohodlné podmínky pro spaní. Velmi oblíbené jsou také zimní spací pytle. Modely s vyšší kapacitou náplně umožňují spánek i v silných mrazech. Perfektně zpracované spací pytle Pajak jsou dokonalým doplňkem výbavy každého milovníka hor.