top

Ortovox

Ortovox je jedním z lídrů ve výrobě lyžařského a horského vybavení. Je známý svými inovativními lavinovými detektory, sondami a sněhovými lopatami. Specializované produkty Ortovox můžete zakoupit na 8a.cz.
Zobrazení Mřížka Seznam

387 výrobky

na stránce
 1. -36%
  Lezecké kalhoty Ortovox Pala Pants - clay orange

  wish list

 2. -38%
  Lezecké kraťasy Ortovox Casale Shorts - clay orange

  wish list

 3. -10%
  Lezecký batoh Ortovox Trad Zero 24 - desert orange

  wish list

 4. -10%
  Trekový batoh Ortovox Traverse 30 - dirty daisy

  wish list

 5. -10%
  Větrovka Ortovox Windbreaker Jacket - petrol blue

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

387 výrobky

na stránce
Vymazat

Detektory, lavinové sondy a lopaty Ortovox v obchodě 8a.pl

Lavinové detektory byly výrobky, kterými se značka proslavila, a které umožnily její rychlý rozvoj. Společnost dodnes zůstává jedním z lídrů ve výrobě lavinového vybavení. Projektanti neustále pracují na vylepšování a usnadnění používání nových modelů. Multianténní systémy Vám umožní sledovat osoby zasypané lavinou s ještě větší přesností, a snadno ovladatelné menu zaručuje intuitivní vyhledávání. Lavinové detektory Ortovox jsou samozřejmě doplněny o příslušenství nezbytné na zasněženém svahu - lavinové sondy a sněhové lopaty. Pouze tyto tři prvky nám dávají skutečnou šanci najít a rychle zachránit oběti laviny. Lavinové ABC, tedy detektor, lopata a sonda, jsou dostupné buď v setu nebo zvlášť, díky čemu si každý uživatel najde přesně takové vybavení, jaké potřebuje.

Turistické a lyžařské batohy Ortovox

Skvěle vyřešené jsou i lyžařské batohy Ortovox. Nosné systémy zaručují plnou stabilitu i na těch nejprudších svazích. Dobře organizované komory umožňují, v případě nouze, okamžitý přístup k lavinovému vybavení. Na léto jsou k dispozici horské batohy, které jsou jako stvořené do vysokohorského terénu. Speciální místo pro připevnění lana, cepínu a dalšího potřebného vybavení Vám umožní efektivně se pohybovat v jakémkoli terénu. Katalogy této značky obsahují kromě batohů i potřebné vybavení v podobě kvalitně připravených lékárniček. Horolezecké, lyžařské a horské lékárničky jsou speciálně určené pro různé aktivity, abyste byli vždy připraveni na případnou nouzi.

Vysoká kvalita a dobrá pověst mezi milovníky hor

Tato značka je velmi dobře známá především v kruzích horolezců a příznivců skitouringu. Specializované výrobky jsou navrženy s ohledem na horské podmínky a požadavky intenzivního používání v náročném terénu. Vybavení i horské oblečení tohoto výrobce je dokonale přizpůsobeno náročným terénním podmínkám, perfektní pro použití na horských svazích. Obchod 8a.pl nabízí široký výběr originálních výrobků Ortovox a nabízí vysokou kvalitu a nejlepší design mezi horským vybavením.

Ortovox – oblíbené kategorie

Batohy Ortovox Turistické batohy Ortovox Trekové batohy Ortovox Lezecké batohy Ortovox Lavinové sondy Ortovox
Lavinové lopaty Ortovox Lavinové detektory Ortovox Lavinové batohy Ortovox Čepice Ortovox Termoaktivní čepice Ortovox
Čepice na zimu Ortovox Ortovox outlet Ortovox výprodej