top

Trekingové batohy Ortovox

Trekingové batohy ORTOVOX ® jsou určeny především pro ambiciózní vysokohorské treky na strmých a náročných stezkách. Najdete zde robustní materiál, nízkou hmotnost a promyšlené funkce. Tyto malé a štíhlé batohy jsou ideálními společníky na náročné vysokohorské túry.
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

9 výrobky

na stránce
Vymazat

Trekingové batohy Ortovox jsou zárukou pohodlí v horách

Německá značka Ortovox je známá především milovníkům zimní horské turistiky a parašutismu. Ti, kdo v horách používají lavinové vybavení, jako jsou lavinové detektory nebo vybavení ABC, charakteristické logo značky dobře znají. Těm, kteří se potřebují seznámit s trekingovými batohy Ortovox, však postačí dvě slova: pohodlný a spolehlivý! Jedná se zkrátka o modely, které jsou vhodné pro turistiku, lyžování a jízdu na horském kole po celý rok! Trekingové batohy jsou navrženy tak, aby vám na cestách poskytovaly bezmezný komfort a pohodlí. Jejich nosný systém je založen na lehkém rámu, který zajišťuje maximální prodyšnost pro vaše záda. Je navržena tak, aby kopírovala přirozené zakřivení páteře a nezatěžovala ji. Tímto způsobem se minimalizuje riziko zranění a přetížení. Podívejte se na naši širokou nabídku trekingových batohů. 8a.czkde najdete také trekingové batohy Ortovox.

Dámské a pánské trekingové batohy Ortovox

Mnohé z nás možná napadne, jaký je vlastně rozdíl mezi pánskými a dámskými modely trekingových batohů. Kromě zřejmých věcí, jako je barevné provedení, je nejdůležitějším prvkem, který oba modely batohů odlišuje, nosný systém. Podstata tohoto rozdělení spočívá v nosném systému! Dobře padnoucí batoh optimálně rozloží hmotnost zavazadla. Rovnoměrné rozložení na zádech a bocích. Kromě toho je dobře padnoucí a seřízený batoh zodpovědný za naši rovnováhu na stezce i za naše pohybové schopnosti. Na vrcholy se lépe stoupá, když batoh neomezuje v pohybu, dobře sedí na zádech a nezatěžuje vás! Dámské trekingové batohy Ortovox jsou proto vybaveny nosným systémem, který je obecně určen pro menší ženy.

Na rozdíl od svých mužských protějšků se vyznačuje vhodně tvarovanými ramenními popruhy, které zajišťují výborné rozložení hmotnosti batohu. Pohodlný, dobře polstrovaný nosný popruh pevně a bezbolestně spočívá na bocích. Rám dámských modelů je také přizpůsoben kratší postavě. Vzdálenost od ramenních popruhů k bedernímu pásu je tak kratší. V neposlední řadě stojí za zmínku speciálně tvarované popruhy batohu, které zohledňují prvky ženské postavy.

Funkční trekingové batohy Ortovox

Jejich funkčnost spočívá především v použití odolných materiálů a robustní konstrukce. Trekingové batohy Ortovox jsou vyrobeny z nylonu 210D Duramax®, který je velmi odolný proti mechanickému poškození. Je vysoce odolný proti oděru a roztržení. Díky tomu lze snadno připevnit lyže s ostrými hranami, sekeru nebo mačky. Nemusíte se bát, že by vaše zařízení bylo zničeno. Tento model může svému uživateli sloužit mnoho let a podporovat ho při výpravách do hor. Navíc je celý potažen vrstvou polyuretanu, která zvyšuje odolnost batohu vůči povětrnostním vlivům. V případě větších srážek se vyplatí použít pláštěnku.

Trekingové batohy Ortovox jsou vybaveny mnoha kapsami. Mezi nejužitečnější patří elastické, mimořádně prostorné kapsy, které jsou v závislosti na modelu umístěny buď po stranách batohu, nebo na přední straně. Kromě toho jsou v klopě dvě kapsy - ve vnitřní a vnější části. Umožňují uložit i ty nejmenší součásti zavazadla, jako jsou léky, čelovka, kapesní nůž, doklady, fotoaparát nebo nabíječky. Velmi užitečná je také kapsa na bederním pásu, do které můžete snadno uložit telefon. Které by měly být v dosahu. V závislosti na modelu jsou trekingové batohy Ortovox vybaveny uprostřed předního panelu lezeckým rámem pro připevnění dalšího vybavení. Četné popruhy a elastická poutka se zarážkami umožňují připevnit objemné předměty, jako jsou trekové hole, stativ fotoaparátu nebo karimatka. Podívejte se na naši širokou nabídku trekingových batohů v našem obchodě s horskými potřebami. 8a.cz a najděte si ideální model. Z mnoha nabízených batohů vás možná zaujmou trekingové batohy Ortovox.