top

Lyžařské brýle Majesty

Lyžařské brýle Majesty poskytují skvělou ochranu očí. Jsou kombinací moderního stylu a funkčnosti. Široký výběr modelů umožňuje každému najít ten, který dokonale vyhovuje jeho potřebám.
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

12 výrobky

na stránce
Vymazat

Lyžařské brýle Majesty

Brýle Majesty jsou oblíbenou volbou pro milovníky skialpinismu a freeridu, ale dobře se hodí i na upravené sjezdovky. Poskytují účinnou ochranu očí před studeným větrem a proudícím vzduchem při sestupu. Jsou dokonale kompatibilní s většinou lyžařských přileb, se kterými tvoří nerozlučnou dvojici na náročnějších svazích. Obchod 8a.cz nabízí široký sortiment produktů Majesty.

Lyžařské brýle Majesty do každého počasí

Různorodé modely se skvěle hodí pro sluneční svit, mlhu i sněžení. Stejně jako většina výrobců brýlí i tato značka nabízí zrcadlové lyžařské brýle. Dodatečně reflexní povlak je ideální pro použití na exponovaných svazích za bezmračných dnů. Oči je pak třeba obzvláště dobře chránit před škodlivými slunečními paprsky. Zrcadlové brýle Majesty navíc nabízejí jedinečný vzhled. Některé modely jsou brýle s vyměnitelnými skly. Díky tomu se rychle přizpůsobí povětrnostním podmínkám. Ať sněží, nebo svítí, vždy budete mít optimální viditelnost. To je ideální pro ty, kteří si na horách vždy užívají maximum času a žádné počasí jim nezabrání vyrazit na sjezdovku.

Majesty - lyžařské brýle s maximální funkčností

Všechny modely jsou vybaveny pohodlnými, nastavitelnými popruhy pro optimální přizpůsobení helmě nebo hlavě. Vybrané modely jsou navíc vybaveny přídavnými systémy pro minimalizaci odpařování brýlí. Správně umístěné větrací otvory a dvojitá skla jsou spolehlivým způsobem, jak zachovat optimální viditelnost i při těch nejnáročnějších sjezdech. Obchod 8a.cz nabízí funkční brýle Majesty v mnoha tvarech a barvách, díky kterým je lze dokonale sladit s přilbou. To umožňuje maximální pohodlí při celodenním lyžování na připravené sjezdovce i mimo ni.

Podívejte se také na další kategorie!

Lyzarske bryle Oakley Lyzarske bryle Julbo Ledovcove a vysokohorske bryle Pánské pokryvky hlavy Damske pokryvky hlavy