top

Hagan

Hagan - obchod 8a.cz je místem, kde si můžete zakoupit skitourové vybavení této rakouské značky. Naše nabídka zahrnuje lyže, vázání a boty, které zajistí maximální pohodlí při Vašich zimních výletech.
14
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

14 položek

na stránce
 1. -25%
  Skialpový set Hagan Pure 85 + Dynafit Speed Turn

  wish list

 2. -25%
  Skialpový set Hagan Pure 90 + Dynafit Speed Turn

  wish list

 3. -25%
  Stoupací pásy Hagan Pure 90 Hybrid

  wish list

 4. -25%
  Stoupací pásy Hagan Core 89/Core 89 Lite Hybrid

  wish list

 5. -25%
  Stoupací pásy Hagan Core 84/Core 84 Lite Hybrid

  wish list

 6. -25%
  Skialpové boty Hagan Pure
  Skialpové boty Hagan Pure
  11 159 Kč 14 879 Kč

  wish list

 7. -25%
  Skialpové boty Hagan Core Lite
  Skialpové boty Hagan Core Lite
  11 159 Kč 14 879 Kč

  wish list

 8. -25%
  Skialpinistické lyže Hagan Core 84
  Skialpinistické lyže Hagan Core 84
  12 812 Kč 17 083 Kč

  wish list

 9. -25%
  Skialpinistické lyže Hagan Core 89 Lite

  wish list

 10. -25%
  Skialpinistické lyže Hagan Pure 90
  Skialpinistické lyže Hagan Pure 90
  11 567 Kč 15 423 Kč

  wish list

 11. -25%
  Skialpinistické lyže Hagan Core 89
  Skialpinistické lyže Hagan Core 89
  14 036 Kč 18 715 Kč

  wish list

 12. -14%
  Skialpové lyže Hagan Pure 2.0 83 Ski

  wish list

 13. -17%
  Skialpová obuv Hagan Pure - deep red/anthracite

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

14 položek

na stránce

Hagan v obchodě 8a.cz

Značka Hagan má mimořádně bohatou tradici. V Rakousku byla založena již v roce 1924. Společnost založili bratři Hagerové, kteří se specializovali na výrobu dřevěných kol pro koňské povozy. Protože se auta stávala stále populárnějšími, rozhodli se přejít na výrobu lyží a saní. Ve 20. letech 20. století již vyráběli stovky párů lyží ročně. První dřevěné konstrukce byly vyrobeny z jasanového dřeva. Ze speciálně upraveného a ohýbaného dřeva vznikly lyže, které byly mezi průkopníky lyžování velmi oblíbené. Již téměř sto let je tato značka spojována s lyžováním a dodnes je Hagan symbolem špičkového lyžařského vybavení. Díky zaměření na skialpinismus si můžete být jisti, že dostanete ty nejlepší lyže, vázání a boty na zasněžené svahy. Tato značka je známá a oblíbená zejména mezi milovníky skialpinismu, takže v našem obchodě nemůže chybět.

Široká nabídka skialpového vybavení Hagan – obchod 8a.cz

Výrobce poskytuje veškeré základní vybavení potřebné pro skialpinismus. Základem jsou samozřejmě skialpové lyže. Hagan je známý svými velmi lehkými modely, které jsou ideální pro náročné výstupy. Zároveň nabízejí vynikající sjezdové vlastnosti, díky nimž je radost používat lyže této rakouské značky na zasněžených svazích. Díky pestré modelové řadě si můžete vybrat mezi dlouhými túrami v rozmanitém terénu a ultralehkými modely, které vás při tréninku nebo závodech dostanou na vrchol ještě rychleji. Vázání Hagan zajišťují spolehlivé spojení bot a lyží. Nabízejí vynikající kontrolu nad lyžemi při sjezdu a umožňují pohodlné stoupání i na strmých svazích. Celé to doplňují skialpové boty. Jedná se o lehké konstrukce, které zároveň poskytují vysokou úroveň pohodlí.

Skialpové vybavení Hagan si můžete zakoupit online

Nabízíme široký výběr produktů Hagan. Obchod 8a.cz vám umožní zkompletovat kompletní skialpovou sadu pro začátečníky i zkušenější lyžaře. Správná kombinace lyží, vázání a bot vám přinese ještě větší požitek z každé cesty na zasněžený vrchol. Dlouholetá tradice v kombinaci s nejmodernějšími materiály vytváří skialpinistické vybavení nejvyšší kvality. Hagan je ideální volbou pro vaše zimní výpravy.

Hagan – oblíbené kategorie

Skialpové lyže Hagan Skialpové boty Hagan