top

Skialpové boty Hagan

Lyžařské boty HAGAN ® jsou ideální volbou pro jednodenní výlety do hor i pro vícedenní túry po zasněžených svazích. Kompatibilní s většinou vázacích systémů na trhu, lehké, za rozumnou cenu!
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
 1. -37%
  Skialpové boty Hagan Pure
  Skialpové boty Hagan Pure
  9 373 Kč 14 879 Kč

  wish list

 2. -37%
  Skialpové boty Hagan Core Lite
  Skialpové boty Hagan Core Lite
  9 373 Kč 14 879 Kč

  wish list

 3. -29%
  Skialpová obuv Hagan Pure - deep red/anthracite

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

na stránce
Vymazat

Lyžařské boty Hagan - kvalitní zpracování a pohodlí

Hledáte univerzální lyžařské boty, které jsou dostatečně lehké, aby vás při výstupech nezatěžovaly, a dostatečně tuhé, aby dobře přenášely sílu na lyže? Model z vysoce kvalitních materiálů s moderním designem? Pokud ano, jsou pro vás boty Hagan skialpovéboots ideální volbou! Díky široké škále dostupných velikostí si novou botu najdou jak ženy, tak muži. Značka Hagan je zárukou nejvyšší kvality zpracování a propracovaného designu do nejmenšího detailu.

Moderní design s univerzálním charakterem

Lyžařské boty Hagan jsou konstrukce, kterou ocení jak začátečníci, tak zkušení lyžaři. Pláště jsou vyrobeny z ultralehkého, ale dostatečně tuhého materiálu grilamid Bota umožňuje rychlý přenos síly na lyži a zároveň zůstává lehká při stoupání. To šetří energii při zdolávání dalších metrů stoupání. Boty se zapínají pomocí moderních přezek s nízkoprofilovou konstrukcí, které se snadno používají a při jízdě se těžko poškodí. Boty na bruslení Hagan nabízejí vysoký rozsah pohybu a ohybu. To se projevuje ve výjimečném komfortu při přiblížení v technicky náročném terénu. Boty jsou díky vložkám kompatibilní s většinou vázání na trhu. Výrobky jsou navíc vybaveny tepelně tvarovatelnou botou, která zajišťuje maximální pohodlí. To nejen dobře izoluje nohy od chladu, ale také zabraňuje vzniku tlakových bodů, které by mohly vést k odřeninám nebo otlakům.

Podívejte se na boty Hagan pro seskoky padákem v online obchodě s horskými potřebami 8a.cz

V našem internetovém obchodě najdete široký výběr lyžařské vybavení Hagan Boty této společnosti se mohou pochlubit vynikajícími sjezdovými vlastnostmi a umožňují efektivní přenos energie při jízdě. Široký rozsah pohybu vám umožní pohodlně a efektivně zdolávat stoupání a díky systému snadného ovládání je přepínání z režimu chůze do režimu sjezdu doslova vteřinové a velmi intuitivní. Lyžařské boty Hagan jsou k dispozici jak v pánské, tak v dámské verzi, takže si vybere každý.