top

Skialpové lyže Hagan

Lyže Hagan vycházejí z bohatých zkušeností rakouského výrobce. Tyto lyže jsou ideální pro výstupy i sjezdy v horách.
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

 1. -24%
  Skialpinistické lyže Hagan Core 84
  Skialpinistické lyže Hagan Core 84
  včetně DPH 11699 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 11199 Kč (+5%)
  Doporučená cena výrobce 15530 Kč (-24%)

  wish list

 2. -53%
  Skialpinistické lyže Hagan Pure 90
  Skialpinistické lyže Hagan Pure 90
  včetně DPH 7124 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 8349 Kč (-14%)
  Doporučená cena výrobce 15423 Kč (-53%)

  wish list

 3. -35%
  Skialpové lyže Hagan Pure 2.0 83 Ski
  Skialpové lyže Hagan Pure 2.0 83 Ski
  včetně DPH 6074 Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 5874 Kč (+4%)
  Doporučená cena výrobce 9474 Kč (-35%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

3 výrobky

Vymazat

Lyže Hagan - široká nabídka modelů pro každého

Hledáte svůj první pár lyží? Nebo snad jiný ultralehký model? Něco pro vaše dítě na jeho první výlet mimo vyšlapané cesty? Ať už hledáte cokoli, najdete to v portfoliu rakouské značky Hagan Skate lyže Hagan představují mimořádně širokou nabídku modelů. Od ultralehkých závodních konstrukcí s úzkou šířkou pod nohama až po široká prkna pro zábavu v hlubokém prašanu. Značka sází na osvědčená řešení a špičkové materiály. Díky tomu je v mnoha zemích uznáván a respektován. Její lyže získaly řadu ocenění v renomovaných časopisech a na významných oborových akcích.

Pokročilý design založený na zkušenostech

Jak jsme již zmínili, lyže Hagan nabízejí mimořádně širokou škálu modelů. Ať už jste začátečník, nebo zkušený parašutista, něco si tu najdete. Díky použitým materiálům jsou lyže extrémně lehké a zároveň odolné. Portfolio zahrnuje lyže s různým pasem. Všestranné modely střední šířky s vahadlem jsou obzvláště snadno ovladatelné a umožňují rychlé zahájení otáčení. Díky tomu jsou vhodné jak pro skialpinismus, tak pro lyžování na upravených sjezdovkách. Lyže Hagan jsou také široké modely, které ocení všichni milovníci freeridu. Jsou vyrobeny z materiálů, které zajišťují větší pružnost, takže lyže s jistotou zvládají technický terén a zároveň šetří síly. Společnost navrhuje své lyže v Rakousku a nechává je vyrábět v Evropě. Jádra lyží jsou vyrobena z topolu a paulovnie. V závislosti na modelu jsou výztuhy vyrobeny ze skelných vláken nebo titanu, který je lyžařským fanouškům dobře známý.

Podívejte se na lyže Hagan v horském obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho modelů lyží navržených tímto rakouským výrobcem. Spolu s nimi si můžete zakoupit specializované stoupací pásy Hagan, které budou dokonale přizpůsobeny skluzu lyže. Díky své všestrannosti si tyto modely dobře poradí s nejrůznějšími sněhovými podmínkami. Pokročilá citlivá konstrukce vám umožní jistě řídit lyže v krátkých i dlouhých obloucích. Lehkost prken vám ušetří spoustu námahy při stoupání, což vám umožní překonat ještě větší vzdálenosti.