top

Skialpové lyže Hagan

Lyže Hagan vycházejí z bohatých zkušeností rakouského výrobce. Tyto lyže jsou ideální pro výstupy i sjezdy v horách.
Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
 1. -34%
  Skialpinistické lyže Hagan Core 84
  Skialpinistické lyže Hagan Core 84
  11 274 Kč 17 083 Kč

  wish list

 2. -33%
  Skialpinistické lyže Hagan Core 89 Lite

  wish list

 3. -40%
  Skialpinistické lyže Hagan Pure 90

  wish list

 4. -33%
  Skialpinistické lyže Hagan Core 89
  Skialpinistické lyže Hagan Core 89
  12 539 Kč 18 715 Kč

  wish list

 5. -15%
  Skialpové lyže Hagan Pure 2.0 83 Ski

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

5 výrobky

na stránce
Vymazat

Lyže Hagan - široká nabídka modelů pro každého

Hledáte svůj první pár lyží? Nebo snad jiný ultralehký model? Něco pro vaše dítě na jeho první výlet mimo vyšlapané cesty? Ať už hledáte cokoli, najdete to v portfoliu rakouské značky Hagan Skate lyže Hagan představují mimořádně širokou nabídku modelů. Od ultralehkých závodních konstrukcí s úzkou šířkou pod nohama až po široká prkna pro zábavu v hlubokém prašanu. Značka sází na osvědčená řešení a špičkové materiály. Díky tomu je v mnoha zemích uznáván a respektován. Její lyže získaly řadu ocenění v renomovaných časopisech a na významných oborových akcích.

Pokročilý design založený na zkušenostech

Jak jsme již zmínili, lyže Hagan nabízejí mimořádně širokou škálu modelů. Ať už jste začátečník, nebo zkušený parašutista, něco si tu najdete. Díky použitým materiálům jsou lyže extrémně lehké a zároveň odolné. Portfolio zahrnuje lyže s různým pasem. Všestranné modely střední šířky s vahadlem jsou obzvláště snadno ovladatelné a umožňují rychlé zahájení otáčení. Díky tomu jsou vhodné jak pro skialpinismus, tak pro lyžování na upravených sjezdovkách. Lyže Hagan jsou také široké modely, které ocení všichni milovníci freeridu. Jsou vyrobeny z materiálů, které zajišťují větší pružnost, takže lyže s jistotou zvládají technický terén a zároveň šetří síly. Společnost navrhuje své lyže v Rakousku a nechává je vyrábět v Evropě. Jádra lyží jsou vyrobena z topolu a paulovnie. V závislosti na modelu jsou výztuhy vyrobeny ze skelných vláken nebo titanu, který je lyžařským fanouškům dobře známý.

Podívejte se na lyže Hagan v horském obchodě 8a.cz

V nabídce našeho internetového obchodu najdete mnoho modelů lyží navržených tímto rakouským výrobcem. Spolu s nimi si můžete zakoupit specializované stoupací pásy Hagan, které budou dokonale přizpůsobeny skluzu lyže. Díky své všestrannosti si tyto modely dobře poradí s nejrůznějšími sněhovými podmínkami. Pokročilá citlivá konstrukce vám umožní jistě řídit lyže v krátkých i dlouhých obloucích. Lehkost prken vám ušetří spoustu námahy při stoupání, což vám umožní překonat ještě větší vzdálenosti.