top

Five Ten

Five Ten je legendární americká lezecká značka, kterou velmi dobře zná většina nadšenců horských aktivit. Logo 5.10 znamená nejlepší lezecké boty, cyklistické boty a nástupovou obuv.
Zobrazení Mřížka Seznam

62 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

62 výrobky

Vymazat

Five Ten – lezečky, které posunuly hranice nemožného

Značka se stala součástí revoluce v lezení, a to díky vynálezu gumy Stealh Rubber, která se používala v nástupových botách a botách pro velké stěny – Five Tennie. To byl začátek příběhu značky Five Ten – lezecké boty, které následovaly, jsou dnes pevně zapsány v historii tohoto sportu. Boty, které nosili nejlepší světoví lezci, umožnily zdolávat i obtížnější cesty, což se do té doby zdálo nemožné. Od 80. let si značka získala vynikající pověst mezi nejlepšími lezci. V této době vzniklo mnoho ikonických modelů lezeckých bot, například Anasazi. Dnes je v nabídce mnoho modelů a značka neustále udává nové trendy a zavádí inovativní řešení. Guma Stealth Rubber se vyrábí v mnoha variantách, které byly optimálně přizpůsobeny účelu obuvi, takže každý model poskytuje výjimečný výkon.

Cyklistické a nástupové boty - bezkonkurenční přilnavost

Guma Stealth Rubber je ideální nejen pro lezeckou obuv, ale také pro turistickou a cyklistickou obuv. Nástupové boty Five Ten jsou optimalizované pro lezení na skalách a jsou oblíbenou volbou všech, kteří hledají maximální přesnost a nadprůměrnou přilnavost. Stejné vlastnosti zajišťují vynikající kontakt s pedály při rychlých sjezdech a umožňují přesné vedení kola.

Široká nabídka značky Five Ten – obchod 8a.cz – velký výběr obuvi americké značky

V obchodě 8a.cz si můžete zakoupit nejlepší modely této značky - lezecké, turistické a cyklistické boty. Díky nim pocítíte rozdíl mezi běžnou gumou a specializovanou gumou Stealth Rubber. Jsou ideální volbou pro všechny aktivní milovníky hor, kteří se věnují své vášni na náročných cestách a stěnách, lezením, cyklistikou a zdoláváním dalších kilometrů pěšky.

Five Ten – oblíbené kategorie

Lezečky Five Ten Nástupové boty Five Ten Cyklistické boty Five Ten