top

Cyklistické boty Five Ten

Cyklistické boty Five Ten poskytují fenomenální přilnavost k pedálům. Jsou optimální volbou pro sjezd, skoky a jízdu v terénu. Podívejte se na robustní a pohodlné cyklistické boty, které vám vydrží na více než jeden výlet!
Zobrazení Mřížka Seznam

38 výrobky

na stránce
 1. -30%
  Boty na kolo Five Ten Hellcat Pro - red/core black

  wish list

 2. -25%
  Boty na kolo Five Ten Freerider Primeblue - grey/mint

  wish list

 3. -20%
  Cyklistické boty Five Ten Sleuth - black/gum

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

38 výrobky

na stránce
Vymazat

Cyklistická obuv Five Ten - pro fanoušky MTB

Americká značka Five Ten je bezpochyby jedním z nejznámějších výrobců cyklistického oblečení a obuvi na světě. boty Five Ten Boty Freerider mají již téměř kultovní status a jsou dychtivě vybírány další generací jezdců. Cyklistická obuv Five Ten kombinuje odolnou, téměř pancéřovou konstrukci s výjimečně dobře hodnocenou podrážkou. Ten perfektně drží kolíky a minimalizuje riziko nebezpečného a velmi bolestivého střetu našeho lýtka s pedálem.

Pevná a pohodlná konstrukce

Cyklistická obuv Five Ten jsou modely, které jsou vyrobeny jak z přírodní kůže, tak ze syntetických tkanin. Výrobky označené Primeblue jsou také ekologické a obsahují recyklovaná vlákna. Svršek obuvi je extrémně odolný a zároveň prodyšný. Díky tomu se můžeme spolehnout na vysokou úroveň pohodlí při jízdě, a to i v horkých dnech. Většina modelů bot má navíc speciální konstrukci jazyka, která minimalizuje riziko vniknutí kamínků nebo písku dovnitř obuvi. Cyklistická obuv Five Ten je však především o legendární gumové podrážce Stealth Díky výjimečné přilnavosti je bota téměř srostlá s pedály platformy. Tím se minimalizuje riziko pádu nohy z pedálů. Každý, kdo měl tu smůlu a zažil tento scénář, ví, že je dobré se mu za každou cenu vyhnout.

Podívejte se na cyklistické boty Five Ten v obchodě 8a.cz

V našem internetovém obchodě 8a.cz najdete široký výběr cyklistické obuvi tohoto amerického výrobce. Úspěšně je přizpůsobíte svým nohám. Cyklistické boty Five Ten jsou určeny ženám a díky menším velikostem jsou dostupné pro všechny uživatele! Díky dokonale přilnavé podrážce a pevné konstrukci vám nově vybraná cyklistická obuv bude sloužit po mnoho sezón a poskytne maximální pohodlí a oporu. Pokud vám obzvláště záleží na ochraně životního prostředí, vyplatí se zvolit modely z recyklovaných materiálů. Tyto výrobky totiž budou nejen praktické, ale také mimořádně udržitelné.