top

Dámské košile proti komárům

Dámská trička proti komárům jsou skvělým nápadem pro všechny ženy, které už mají dost otravných komárů. Podívejte se na pohodlné a skvěle vypadající moskytiéry pro dámy do tropů i k jezeru.
8
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

8 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

8 položek

na stránce

Dámská trička proti komárům - do lesa a k vodě

Každé léto se turisté a outdooroví nadšenci potýkají s nákazou komárů. Tento hmyz působí potíže zejména v lesních oblastech a v blízkosti jezer. Komáři jsou velmi nebezpeční i v tropech a mohou způsobit mnoho nemocí. Jedním z opatření v boji proti hmyzu jsou dámské košile proti komárům. Tyto modely jsou pro tyto podmínky speciálně připraveny. Používají speciální impregnaci, která má vlastnosti odpuzující hmyz. Díky tomu nabízejí ještě větší ochranu před možným pokousáním než tradiční modely. Oblečení odpuzující hmyz je skvělým řešením pro kempování a outdoorové aktivity. Je také téměř povinným doplňkem vašeho oblečení, když jedete do tropického podnebí. Jakákoli ochrana, která navíc snižuje riziko komářího bodnutí, má v tomto případě cenu zlata. Možnost pohodlně strávit delší dobu v houpací síti nebo na židli, aniž byste museli odhánět mračna hmyzu, však uvítá každá aktivní žena i v mírném podnebí.

Jak fungují dámské moskytiéry?

Princip fungování košil proti komárům je velmi jednoduchý. Materiál, ze kterého jsou vyrobeny, je napuštěn speciálním odpuzovačem hmyzu. Samozřejmě není cítit a jeho použití je bezpečné. Složení výrobku zajišťuje odpuzující účinek proti komárům. Důležité je, že výrobek je poměrně odolný, což umožňuje dlouhodobé používání oděvu. Dámská trička proti komárům jsou účinnou zbraní v boji proti hmyzu při všech výletech do přírody, ať už jedeme do lesa, k jezeru nebo letíme do tropů. Dodatečná ochrana proti komárům a hmyzu zajistí ještě větší pohodlí při cestování a relaxaci.

Značkové dámské košile mosquito jsou zárukou vysoké kvality

Stejně jako u klasického outdoorového oblečení můžeme i u dámských košil mosquito očekávat vyšší kvalitu zpracování, pokud si vybereme výrobek známé značky. Přední výrobci dbají nejen na nejvyšší kvalitu materiálů a dokonale sladěné střihy, ale také na vysokou úroveň zpracování. V případě triček proti komárům je však nesmírně důležitá také kvalita repelentu. Pokud se jedná o osvědčený výrobek, měl by na tkanině zůstat i po několikerém vyprání. Díky tomu si tričko zachová své vlastnosti po celou dobu používání.