top

Dámské turistické košile

Dámská turistická trička mají technické vlastnosti v kombinaci s tradičním střihem. Jsou ideální volbou pro aktivní ženy, které hledají turistické oblečení s jedinečným charakterem.
13
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

13 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

13 položek

na stránce

Jaké jsou charakteristické rysy dámských turistických triček pro aktivní ženy?

Dámské turistické košile jsou bezpochyby jedinečným stylem, který se bude skvěle hodit na stezku i na většinu výletů do přírody. Jsou dokonalým řešením pro všechny aktivní ženy, které už nudí klasická trička a jednoduché košilky. Dámské turistické košile vám umožní zachovat si dokonalý styl při každém výletu do hor nebo kempování. Vzhled však lze posoudit na první pohled. O jejich vhodnosti v terénu rozhodují především použité materiály. Technické tkaniny známé z horského oblečení zaručují vynikající užitné vlastnosti. Dámská turistická trička se vyznačují vysokou odolností při zachování nízké hmotnosti. Pro zvýšení rozsahu pohybu je mnoho modelů vybaveno elastickými vlákny, což znamená, že rukávy vůbec neomezují pohyb. Rychlé schnutí a prodyšnost jsou také velmi důležité. Zajistí vysoký komfort používání při intenzivnější námaze, např. při pěší turistice s turistickým batohem, a také při vyšších teplotách.

Které je pohodlnější? - dámská turistická trička s dlouhým a krátkým rukávem

Vzdory zdání není volba délky rukávů u dámských turistických košil vůbec tak samozřejmá. Zdá se, že nejlepší volbou pro léto je krátký rukáv. Tato konstrukce nabízí skutečně nejlepší větrání. Dámy, které hledají dokonalejší ochranu před sluncem, si však mohou vybrat trička s dlouhým rukávem. Modely vyrobené z velmi tenkých a prodyšných materiálů s ochrannými vlastnostmi proti UV záření skvěle chrání naši pokožku před negativními účinky slunce. Dobrou volbou jsou také košile s ohrnutými rukávy, které lze zapnout. Toto řešení zajišťuje vysokou míru univerzálnosti a zaručuje, že nás žádné počasí nepřekvapí. K dispozici jsou také modely s dlouhým rukávem z poněkud silnějších materiálů, které jsou ideální pro chladnější období a udrží vás v teple při poněkud nižších teplotách.

Nakupte si dámská turistická trička nejlepších horských značek online!

Nabízíme mimořádně široký výběr dámských turistických triček od nejuznávanějších outdoorových značek. Většina výrobců nabízí skvělé modely připravené speciálně pro zdolávání kilometrových tras. Díky svému pohodlí jsou často voleny i pro každodenní nošení a zajišťují maximální komfort při práci nebo na univerzitě. Dámská turistická trička známých horských značek jsou zárukou vysoké kvality zpracování a nejlepších dostupných velikostí.