top

Dámské cestovní košile

Dámské cestovní košile jsou jedinečné modely určené pro daleké cesty, ale nejen pro ně. Skvěle se osvědčí na safari, během dlouhého letu i během výletů v horkých dnech.
16
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

16 položek

na stránce
  1. -33%
    Košile Marmot Annika L/S Lady - dark steel

    wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

16 položek

na stránce

Dámská cestovní trička jsou skvělou volbou na léto

Pohodlné oblečení je na každé cestě nezbytné. Pokud chcete spojit skvělý vzhled a maximální pohodlí, pak jsou nejlepší volbou dámské cestovní košile. Obvykle se jedná o modely připravené pro použití v teplejších ročních obdobích. Jsou ideální na cestování, během letu letadlem nebo čekání na letišti, stejně jako na výlety v teplejším podnebí. Většina modelů se vyrábí také ve světlých barvách, které jsou vhodnější pro slunečné dny. Účinněji odrážejí sluneční paprsky, což se projevuje větším tepelným komfortem pro tělo. Dámské cestovní košile jsou díky svému decentnímu designu oblíbené i pro každodenní nošení v letních dnech. Pohodlný střih a kvalitní materiály se skvěle hodí pro každodenní povinnosti, když chcete nosit trochu pohodlnější oblečení.

Z jakých materiálů jsou vyrobena dámská cestovní trička?

Vhodná tkanina je polovina úspěchu, pokud jde o košile pro cestovatelky. Použitý materiál je z velké části zodpovědný za výkon trička. Moderní syntetická polyesterová nebo nylonová vlákna se správnou strukturou nabízejí vynikající prodyšnost a umožňují účinný odvod přebytečného tepla a vlhkosti. Použité tkaniny jsou také poměrně tenké, ale mají vysokou odolnost. Tam, kde je to nutné, je overal doplněn strečovými vlákny, která zvyšují volnost pohybu. Důležitou vlastností téměř každého dámského cestovního trička jsou jeho rychleschnoucí vlastnosti. To zajišťuje, že je celá věc příjemná na dotek během horkého počasí v suchém i vlhkém podnebí.

Na co si dát pozor při výběru dámské cestovní košile?

Dámské cestovní košile mohou být v závislosti na modelu vybaveny praktickými doplňky. Stojí za to věnovat pozornost tomu, aby vybraný model měl funkční kapsu. Některé z nich ještě více zvýrazňují vzhled košile, zatímco v jiných jsou kapsy chytře skryté. Malý zip v záhybu látky umožňuje přístup do bezpečné přihrádky na drobné předměty. Vybrané modely jsou navíc vybaveny přídavnými větracími otvory na zadní straně, které výrazně zvyšují proudění vzduchu. Další důležitou vlastností dámských cestovních triček je ochrana proti UV záření. Pokud tkanina chrání před sluncem, výrobce obvykle uvádí stupeň ochrany v podobě faktoru UPF. Většinu těchto funkcí najdete v dámských cestovních tričkách renomovaných outdoorových značek.