top

Dámské turistické klobouky

Dámské klobouky jsou v teplejší části roku volbou mnoha milovníků trekkingu a cestování. Dámské klobouky na léto jsou vyrobeny z odolných materiálů a hodí se na mnoho výletů.
Zobrazení Mřížka Seznam

56 výrobky

na stránce
 1. -5%
  Turistický klobouk Arcteryx Sinsolo Hat - jungle

  wish list

 2. -5%
  Klobouk Arcteryx Sinsola Hat - labyrinth

  wish list

 3. -5%
  Klobouk Salewa Puez PTX Brimmed Hat - black out

  wish list

 4. -52%
  Klobouk Salomon Classic Bucket Hat - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

56 výrobky

na stránce
Vymazat

Dámské turistické klobouky jsou ochranou před sluncem

Při letních výletech je prioritou odpovídající ochrana před sluncem. To je důležité zejména při výpravách do teplejších oblastí a ve vyšších nadmořských výškách, kde je škodlivé záření obzvláště problematické. Dámské klobouky na léto poskytují nejkomplexnější ochranu hlavy. Široká krempa poskytuje stín i při celodenním pochodu pod širým nebem. Dámské turistické klobouky jsou lehké modely vyrobené z technických materiálů, které jsou ideální na delší výpravy. Celková konstrukce je velmi lehká a krempu lze většinou sklopit, takže není problém klobouk přepravovat v batohu nebo připnutý venku. Ať už se chystáte na dlouhou túru do hor, nebo na výlet do pouště, dobře padnoucí klobouk je nezbytností.

Dámské turistické klobouky na léto - vlastnosti

Dámské turistické klobouky mají mnoho společných rysů, které se objevují téměř u všech modelů. Za prvé, materiály, ze kterých jsou vyrobeny, jsou vynikající pro outdoorové aktivity. Díky použití vhodných vláken lze klobouky snadno sbalit bez obav ze snadného poškození. Technické materiály jsou také lehké a odolné vůči nadměrné vlhkosti. Za druhé, většina klobouků má pohodlnou šňůrku, která udrží klobouk na hlavě i při silných poryvech větru. Skvěle poslouží i v případě, že si ho chceme na chvíli pověsit na krk. Za třetí, dámské turistické klobouky na léto mají obvykle širokou krempu, která poskytuje vynikající ochranu před sluncem. Na rozdíl od kšiltovek chrání klobouk také velmi účinně vaše uši a krk před přímým světlem.

Exkluzivní dámské turistické klobouky

Pod pojmem turistické klobouky se skrývá mnoho různých řešení, která jsou ideální pro mnoho situací. Dámské klobouky s moskytiérou jsou velmi charakteristické. Nejčastěji se volí při výpravách do tropů a dalších míst, kde je třeba zajistit účinnou ochranu proti hmyzu. Díky integrované moskytiéře poskytují klobouky vysoký komfort při nošení a zároveň účinnou ochranu proti hmyzu. Dalším způsobem ochrany před hmyzem jsou materiály s repelentním povlakem.

Turistické klobouky - dámské modely v obchodě 8a.cz

V naší nabídce máme dámské klobouky na léto od předních turistických značek. Výrobci jako Outdoor Research, Craghoppers, The North Face nebo Columbia jsou zárukou osvědčené konstrukce a kvalitních materiálů. Různé střihy a barvy umožňují klobouk dokonale sladit se zbytkem oblečení. Díky tomu bude plnit nejen ochrannou funkci, ale také dokonale zapadne do stylu outdoorového oblečení.