top

Dámské kukly

Dámské kukly jsou mimořádně všestranným vybavením, které se hodí pro mnoho aktivit. Je užitečná nejen v zimě, kdy je chlad nejintenzivnější, ale také v přechodných obdobích, kdy se ochlazuje.
22
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

22 položek

na stránce
 1. -22%
  Kukla BlackYak Mountain Shemagh - poseidon

  wish list

 2. -12%
  Kukla Buff Thermonet Balaclava - solid black

  wish list

 3. -12%
  Kukla X-Bionic Stormcap Eye 4.0 - black/charcoal

  wish list

 4. -10%
  Kukla Ziener Ilker Box - black

  wish list

 5. -12%
  Kukla Black Diamond Dome Balaclava - black

  wish list

 6. -12%
  Kulka Buff Cross Tech Balaclava - solid black

  wish list

 7. -12%
  Kukla Buff Dryflx+ Balaclava - fuchsia

  wish list

 8. -13%
  Kukla Kombi FullClava - black
  Kukla Kombi FullClava - black
  908 Kč 1 044 Kč

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

22 položek

na stránce

Všestranné dámské kukly na lyže, kolo a lezení

Dámské klobouky dokonale kombinují funkci šátku a dámského klobouku Jsou velmi pohodlné na nošení a dokonale zakrývají krk. Zimní kukly jsou vhodné jak na dlouhé zimní procházky, tak na řádění na sjezdovkách. Lyžařské kukly regulují teplo a absorbují pot, aby vás udržely v suchu. Navíc se díky přiléhavému střihu dobře nosí pod lyžařskou nebo horolezeckou helmou, a proto jsou oblíbenou volbou i pro ženy lezkyně v zimních podmínkách. Dámské kukly jsou vhodné i pro mnoho dalších rolí - při běhu v nízkých teplotách, na motorce nebo na kole. Použité technické materiály poskytují velmi dobrou tepelnou izolaci a zároveň rychle odvádějí vlhkost, čímž udržují příjemné klima kolem hlavy. Nevětrané dámské kukly, fleecové modely nebo kukly s helmou - všechny jsou ideální pro horské aktivity.

Dámské termální mikiny

Většina dostupných sportovních modelů jsou termoaktivní kukly. Technické modely se od bavlněných liší tím, že mají vysokou schopnost odvádět páru a pot od pokožky, čímž eliminují pocit vlhkosti. Velká část tělesného tepla uniká hlavou, a proto je při aktivitách v nižších teplotách tak důležité chránit hlavu před chladem. Termoaktivní kukly na jedné straně účinně izolují od nízkých teplot a na druhé straně zabraňují snadnému přehřátí během fyzické aktivity. Obchod 8a.cz nabízí široký výběr modelů, které se liší jak použitým materiálem, tak střihem.