top

Dámské kukly

Dámské kukly jsou mimořádně všestranným vybavením, které se hodí pro mnoho aktivit. Je užitečná nejen v zimě, kdy je chlad nejintenzivnější, ale také v přechodných obdobích, kdy se ochlazuje.
Zobrazení Mřížka Seznam

34 výrobky

 1. -10%
  Kukla Ortovox Whiteout Mask - raven

  wish list

 2. -24%
  Kukla Buff Dryflx+ Balaclava - black

  wish list

 3. -23%
  Kukla BlackYak Mountain Shemagh - poseidon

  wish list

 4. -28%
  Kukla Extremities Guide Balaclava - black

  wish list

 5. -23%
  Kukla Kanfor Tarn - black

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

34 výrobky

Vymazat

Všestranné dámské kukly na lyže, kolo a lezení

Dámské kukly dokonale kombinují funkci šátku a dámské čepice. Jsou velmi pohodlné na nošení a dokonale zakrývají krk. Zimní kukly jsou vhodné jak na dlouhé zimní procházky, tak na řádění na sjezdovkách. Lyžařské kukly regulují teplo a absorbují pot, aby vás udržely v suchu. Navíc se díky přiléhavému střihu dobře nosí pod lyžařskou nebo horolezeckou přilbou, a proto jsou oblíbenou volbou i pro milovnice lezení v zimních podmínkách. Dámské kukly jsou vhodné i pro mnoho dalších rolí - při běhu v nízkých teplotách, na motorce nebo na kole. Použité technické materiály poskytují velmi dobrou tepelnou izolaci a zároveň rychle odvádějí vlhkost, čímž udržují příjemné klima kolem hlavy. Nevětrané dámské kukly, fleecové modely nebo kukly pod přilbu - všechny jsou ideální pro horské aktivity.

Dámské funkční kukly

Většina dostupných sportovních modelů jsou funkční kukly. Technické modely se od bavlněných liší tím, že mají vysokou schopnost odvádět páru a pot od pokožky, čímž eliminují pocit vlhkosti. Velká část tělesného tepla uniká hlavou, a proto je při aktivitách v nižších teplotách tak důležité chránit hlavu před chladem. Funkční kukly na jedné straně účinně izolují od nízkých teplot a na druhé straně zabraňují snadnému přehřátí během fyzické aktivity. Obchod 8a.cz nabízí široký výběr modelů, které se liší jak použitým materiálem, tak střihem.