top

Dámské lyžařské masky

Dámské obličejové lyžařské masky jsou skvělou ochranou před chladem, větrem nebo dokonce sněžením. V naší nabídce najdete dámské masky z funkčních materiálů, neoprenu a s nepropustnou membránou.
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

 1. -25%
  Rouška Extremities Guide Face Mask - black
  Rouška Extremities Guide Face Mask - black
  včetně DPH 739Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 759Kč (-2%)
  Doporučená cena výrobce 997Kč (-25%)

  wish list

 2. -38%
  Rouška Ziener Italo Box - black
  Rouška Ziener Italo Box - black
  včetně DPH 419Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 459Kč (-8%)
  Doporučená cena výrobce 682Kč (-38%)

  wish list

 3. -28%
  Termoaktivní maska Kombi P3 Halfclava - black
  Termoaktivní maska Kombi P3 Halfclava - black
  včetně DPH 749Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 689Kč (+9%)
  Doporučená cena výrobce 1049 Kč (-28%)

  wish list

 4. -33%
  Rouška Ziener Iakovo GWS Box - black
  Rouška Ziener Iakovo GWS Box - black
  včetně DPH 699Kč
  Nejnižší cena po dobu 30 dnů před slevou 649Kč (+8%)
  Doporučená cena výrobce 1049 Kč (-33%)

  wish list

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

4 výrobky

Vymazat

Dámské lyžařské masky - skvělá volba do nízkých teplot

Při sestavování dámského horského oblečení pro chladnější období obvykle pamatujeme na ochranu hlavy a krku. Čepice, šála nebo nákrčník nejsou vždy dostatečnou ochranou. V případě silného mrazu nebo nárazového větru může být nutná dodatečná ochrana obličeje. K tomu slouží dámské lyžařské masky určené speciálně pro horské aktivity, ale ne výhradně. Díky široké nabídce masek si můžete snadno vybrat teplý neoprenový model, který je vhodný pro vysokohorské lezení, i o něco lehčí funkční, který si zachová vysokou prodyšnost i při intenzivnějším výkonu. Vynikající vlastnosti dámských masek již ocenili příznivci všech sportů, při kterých se pracuje ve vysokých rychlostech. Nadšenkyně do lyžování, rychlé jízdy na kole nebo motocyklu mají tento typ masky ve svém šatníku již dlouho.

Dámské masky pro lyžování, cyklistiku a horolezectví

Masky pro ženy, které zakrývají obličej, se vám budou hodit při mnoha aktivitách, a to nejen v horách. Jsou mimořádně univerzálním řešením, které se hodí pro milovnice mnoha aktivit. Dámské masky se nejlépe osvědčují v zimních podmínkách, kdy není těžké rychle omrznout. I při mírném mrazu může silný vítr snížit teplotu na pokožce až o několik stupňů. V případě sněhové bouře jsou nezbytné dámské lyžařské masky s dobrou ochranou. Bez ohledu na to, zda jste vystoupily na vysokou horu a zdolaly hřeben nebo sjíždíte vysokou rychlostí svah, maska vám zajistí vysokou úroveň tepelného komfortu. Prodyšnější modely jsou ideální pro chladnější dny na kole nebo na turistické stezce. Díky dokonalému přilnutí k hlavě a nastavitelnosti některých modelů zůstávají dámské masky bezpečně na svém místě i při intenzivních aktivitách.

Obchod 8a.cz nabízí velký výběr dámských masek online

Snažíme se poskytovat co nejširší výběr masek v naší nabídce. Různé střihy umožňují optimální přizpůsobení masky vašim potřebám. Můžete se rozhodnout pro minimalistický model, který zakrývá pouze ústa a nos, i pro propracovanější verze chránící i krk. Materiály, ze kterých jsou masky vyrobeny, jsou také různé. Od lehkých funkčních tkanin až po neopren nebo větruodolnou membránu. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli model dámské lyžařské masky, výběrem známé outdoorové značky si můžete být jisti, že vás během výletu, horské expedice nebo sportovních aktivit nezklame. Na 8a.cz najdete také pánské lyžařské masky.