top

Dámské roušky

Dámské obličejové masky jsou skvělou ochranou před chladem, větrem nebo dokonce sněžením. V naší nabídce najdete dámské masky z termoaktivních materiálů, neoprenu a s nepropustnou membránou.
6
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

6 položek

na stránce

Dámské obličejové masky - skvělá volba do nízkých teplot

Při sestavování dámského horského oblečení pro chladnější období obvykle pamatujeme na ochranu hlavy a krku. Čepice, šála nebo svetr na krk nejsou vždy dostatečnou ochranou. V případě silného mrazu nebo nárazového větru může být nutná dodatečná ochrana obličeje. K tomu slouží dámské masky určené speciálně pro horské aktivity, ale ne výhradně. Díky široké nabídce masek si můžete snadno vybrat teplý neoprenový model, který je vhodný pro vysokohorské lezení, i o něco lehčí termoaktivní, který si zachová vysokou prodyšnost i při intenzivnějším výkonu. Vynikající vlastnosti dámských obličejových masek již ocenili příznivci všech sportů, při kterých se pracuje ve vysokých rychlostech. Nadšenci do lyžování, rychlé jízdy na kole nebo motocyklu mají tento typ masky ve svém šatníku již dlouho.

Dámské masky pro lyžování, cyklistiku a horolezectví

Masky pro ženy, které zakrývají obličej, se vám budou hodit při mnoha aktivitách, a to nejen v horách. Jsou mimořádně univerzálním řešením, které se hodí pro milovníky mnoha aktivit. Obličejové masky pro ženy se nejlépe osvědčují v zimních podmínkách, kdy není těžké rychle omrznout. I při mírném mrazu může silný vítr snížit teplotu na pokožce až o několik stupňů. V případě sněhové bouře jsou nezbytné obličejové masky pro ženy s dobrou ochranou. Bez ohledu na to, zda jste vystoupili na vysokou horu a zdolali hřeben nebo sjíždíte vysokou rychlostí svah, maska vám zajistí vysokou úroveň tepelného komfortu. Prodyšnější modely jsou ideální pro chladnější dny na kole nebo na turistické stezce. Díky dokonalému přilnutí k hlavě a nastavitelnosti některých modelů zůstávají dámské masky bezpečně na svém místě i při intenzivních aktivitách.

Obchod 8a.cz je velký výběr dámských masek online

Snažíme se poskytovat co nejširší výběr masek v naší nabídce. Různé střihy umožňují optimální přizpůsobení masky vašim potřebám. Můžete se rozhodnout pro minimalistický model, který zakrývá pouze ústa a nos, i pro propracovanější verze chránící i krk. Materiály, ze kterých jsou masky vyrobeny, jsou také různé. Od lehkých termoaktivních tkanin až po neopren nebo větruodolnou membránu. Ať už se rozhodnete pro jakýkoli model dámské masky, výběrem známé outdoorové značky si můžete být jisti, že vás během výletu, horské expedice nebo sportovních aktivit nezklame.