top

Turistické boty Merrell

Turistické boty Merrell ® jsou ideální pro lehkou turistiku a každodenní použití. Odpružená podrážka a odolné materiály v kombinaci se stylem vás provedou městem.
24
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce
 1. -10%
  Boty Merrell Intercept - moth brown

  wish list

 2. -10%
  Boty Merrell Intercept - smooth black

  wish list

 3. -10%
  Boty Merrell Intercept - blue wing

  wish list

 4. -15%
  Turistické boty Merrell Annex Trak - sodalite

  wish list

 5. -15%
  Turistické boty Merrell Annex Trak - clay

  wish list

 6. -10%
  Turistické boty Merrell Waterpro Maipo 2 - black

  wish list

 7. -30%
  Turistické boty Merrell West Fork WTPF - butternuts

  wish list

 8. -10%
  Turistické boty Merrell Cham II - black/brown

  wish list

 9. -15%
  Turistické boty Merrell Moab Speed - black

  wish list

 10. -10%
  Boty Merrell Wildwood Aerosport - black

  wish list

 11. -15%
  Boty Merrell Moab Speed - tangerine

  wish list

 12. -10%
  Turistické boty Merrell Moab Speed - lichen

  wish list

 13. -18%
  Turistické boty nízké Merrell Nova 2 - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

24 položek

na stránce

Turistická obuv Merrell - maximální pohodlí

Hledáte boty do hor, ale nehodláte chodit po náročných trasách? Hledáte maximální pohodlí a nízkou hmotnost? Pokud ano, jsou pro vás turistické boty Merrell ideální volbou. Americká značka ve svých návrzích kombinuje lehké a odolné materiály s dokonale odpruženou mezipodešví. Díky tomu jejich turistická obuv eliminuje pocit únavy nohou, což se projevuje v celodenním pohodlí. Volbou turistických modelů Merrell si vybíráte maximální úroveň pohodlí, osvědčená řešení a nejvyšší kvalitu podloženou dlouholetými zkušenostmi s výrobou obuvi! Turistické boty Merrell jsou proto ideální na jednodušší turistické stezky a cesty!

Moderní řešení

Americký výrobce Merrell sáhl u svých výrobků po nejlepších dostupných technologiích. Jak ty, které poskytují externí společnosti, tak ty, které si sami navrhli. Turistické boty Merrell využívají membrány M-Select™ a GORE-TEX®, které chrání před srážkami. Obě jsou navrženy tak, aby minimalizovaly riziko promočení svršku a poskytovaly maximální prodyšnost. Takže se můžete spolehnout na pohodlnou túru i v dešti. Jedním z nejdůležitějších prvků outdoorové obuvi je podrážka. Turistické boty Merrell jsou vybaveny pokročilými gumovými směsmi od známých výrobců, jako je mimo jiné Vibram®. Nemusíte se tedy bát, že byste v rozmanitém terénu ztratili přilnavost! Zvýšená odolnost proti oděru vám zajistí, že si turistickou obuv Merrell budete užívat po mnoho dalších sezón!

Nabídka turistických bot Merrell 8a.cz!

Náš obchod nabízí jak zvýšené modely pro stabilizaci kotníku, tak turistická obuv Merrell Ta je skvělá pro horké dny, protože nabízí vynikající ventilaci nohou! Díky kvalitnímu zpracování se stanou dlouhodobým partnerem pro vaše túry a díky stabilitě, kterou nabízejí, minimalizujete riziko zranění během vašich aktivit! Ať už se vydáte na nedělní procházku do parku, nebo na rychlou túru po lehčích horských stezkách, jistě oceníte, že turistické boty Merrell nabízejí maximální pohodlí!