top

Merrell Trekové boty

Treková obuv Merrell je ideální na výlety do přírody. Moderní design bot Merrell v kombinaci s přilnavou podrážkou je mezi turisty velmi oblíbený.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Trekingové boty Merrell jsou fantastickým stylem

Americký výrobce obuvi přesně ví, jak se trefit do vkusu všech milovníků outdoorových aktivit. Ve svých návrzích dokonale kombinuje prvky každodenní obuvi s řešeními používanými v horské a trekingové obuvi. Většina modelů je určena do středně náročného terénu, díky čemuž je lze používat při mnoha aktivitách. Jejich živlem jsou výlety s lehčím batohem nebo prázdninové výlety pod stan, ale hodí se i na cestování a dokonce i na každodenní použití.

Trekingová obuv Merrell do terénu

Obuv Merrell je určena pro turistiku a pobyt v přírodě. Většina modelů si v terénu vede výborně. Jsou optimální volbou pro turistické stezky i nižší hory. Největší výhodou trekové obuvi Merrell je jistě vysoká úroveň pohodlí, kterou nabízí. Poměrně široký střih poskytuje noze dostatek prostoru. Současně není celek příliš volný a správně stabilizuje chodidlo. Trekingová obuv Merrell je skvěle odpružená díky řadě moderních řešení. Díky mezipodešvi z pěny EVA a systému Merrell Air Cushion pod patou je každý krok potěšením a v těchto botách můžete chodit celý den. O přilnavost na stezce se stará podrážka Vibram®. Tato legendární společnost dbá na to, aby používala ty nejlepší pryžové směsi, a běhoun byl zvolen tak, aby poskytoval vysokou úroveň přilnavosti v různém terénu během túry. Mnoho modelů obuvi je připraveno ve dvou verzích - jedné, která poskytuje maximální ventilaci, a druhé s membránou, která dokonale chrání před vodou. V prvním případě získáme velmi lehkou trekovou obuv Merrell se síťovanými panely, které zajišťují velmi účinné větrání během největších veder. To je ideální pro letní túry za dobrého počasí. V druhém případě - boty s membránou - si můžeme být jisti vysokou univerzálností. Boty Merrell GORE-TEX® jsou skvělou volbou do deštivého počasí a všude tam, kde se počasí může kdykoli změnit. Membrána totiž účinně zadržuje vodu a chrání vaše nohy před snadným promočením.

Trekingové boty Merrell, které si můžete koupit na adrese 8a.cz

Nabízíme mimořádně široký výběr obuvi této americké značky. V naší nabídce najdete jak turistickou obuv, tak modely s vyšším svrškem, které jsou ideální na výlety s batohem. Koupit si zde můžete mimo jiné kultovní trekové boty Merrell Moab nebo Chameleon. Jejich mnoho verzí je určeno pro širokou škálu podmínek. Můžete si vybrat model, který dokonale vyhovuje vašim potřebám, ať už je nízký nebo vysoký, s membránou nebo bez ní. Jediné, co zůstává stejné, je maximální pohodlí, které tyto boty poskytují při zdolávání kilometrů.