top

Trička a tílka Helikon-Tex

Trička a košile Helikon-Tex jsou modely pro milovníky přežití, vojenství a bushcraftu. Nabídka zahrnuje jak trička v maskovacích barvách do terénu, tak trička pro každodenní nošení. Obě trička Helikon-Tex nabízejí vysokou úroveň pohodlí.
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

na stránce
Zobrazení Mřížka Seznam

16 výrobky

Vymazat

Trička a košile Helikon-Tex pro milovníky bushcraftu a přežití

Polská značka Helikon-Tex je výrobce oblečení, obuvi a doplňků pro militaristy, milovníky bushcraftu a přežití. Charakteristickými znaky společnosti jsou tlumené barvy, výrazné materiály a maximálně praktické provedení. Trička a trička Helikon-Tex jsou dokonalým příkladem toho, jak maximálně využít potenciál vojenského oblečení. Speciální poutka ve většině modelů umožňují pohodlné nošení slunečních brýlí a panely na suchý zip umožňují personalizovat zakoupený výrobek.

Silné a rychleschnoucí materiály pro maximální pohodlí

Trička a košile Helikon-Tex jsou vyrobeny z vysoce kvalitních syntetických tkanin. Vyznačují se výjimečnou lehkostí a pevností, která je nezbytná při outdoorových aktivitách. Speciální vazba tkaniny zajišťuje výjimečně vysokou cirkulaci vzduchu, což se projevuje udržováním optimální tělesné teploty i v horkém počasí. Tkaniny na bázi polyesteru jsou rychleschnoucí, což znamená, že pot, který se tvoří na pokožce, se rychle a účinně vstřebává a odpařuje. Trička Helion-Tex mají výjimečně propracovanou konstrukci. Trička Helion-Tex mají unikátně navrženou konstrukci, takže nedráždí pokožku a nezpůsobují oděrky. Trička a košile Helikon-Tex mají tlumené barvy, které vám umožní splynout s okolním lesem. Mírně objemnější střihy nemají vliv na rozsah pohybu. Syntetické tkaniny se také velmi snadno perou. I v polních podmínkách trvá čištění a sušení trička extrémně krátkou dobu.

Podívejte se na nabídku triček Helikon-Tex v internetovém obchodě 8a.cz

V internetovém obchodě 8a.cz najdete široký výběr výrobků polských outdoorových značek, včetně triček a košil Helikon-Tex. Trička nebo Boty Helikon-Tex jsou jen začátkem seznamu dostupných produktů nejvyšší kvality. Pokud si tedy chcete koupit funkční oblečení a chcete podpořit polské podnikání, vyplatí se sáhnout po oblečení a obuvi této značky. Široká nabídka modelů vám umožní doplnit funkční výbavu, která bude dokonale fungovat bez ohledu na vaše venkovní plány. Trička jsou k dispozici v dámských a pánských velikostech. Každý si tak najde něco speciálního pro sebe. Kolekce zahrnuje jak klasická trička, tak košile s límečkem polo.