top

Boty Helikon-Tex

Boty Helikon-Tex se vyznačují velmi vysokou odolností a skvělou podporou nohy v náročném terénu. Vysoké boty Helikon-Tex pro speciální úkoly jsou skvělé po celý rok.
Nenašli jsme žádné výrobky odpovídající Vašemu dotazu.
Vymazat

Boty Helikon-Tex pro milovníky outdoorových aktivit

Polská značka Helikon-Tex vytváří vysoce kvalitní oblečení a vybavení pro milovníky outdoorových aktivit. Ať už se vydáte na kempování nebo buschcraft, oceníte obuv naší domácí firmy. Ten, stejně jako ostatní výrobky značky, je vytvořen výhradně z vybraných vysoce kvalitních materiálů. Díky tomu jsou boty Helikon-Tex dostatečně pevné a dobře fungují i v náročných podmínkách. Při tvorbě bot se značka řídí klasickým stylem survival. Vysoký střih a kombinace lícové kůže s pevnými syntetickými materiály je ideální volbou do terénu i do lesa!

Silný a funkční design taktické obuvi

Boty Helikon-Tex jsou odolné konstrukce propracované do nejmenších detailů. Obuv se obvykle vyrábí z obličejové kůže, která se snadno čistí a udržuje. Značka nabízí také modely z kvalitního přírodního semiše. Textilní prvky jsou vyrobeny z materiálu Cordura®, který je dobře známý outdoorovým nadšencům a je mimořádně odolný vůči mechanickému poškození. Profilovaná stélka Ortholite® má dobrý vliv na naše pohodlí a prodyšnost taktické obuvi. Boty Helikon-Tex mají odolnou a nárazy tlumící podrážku s agresivním vzorkem, který zajišťuje vynikající trakci v různých podmínkách. Podrážka je také protiskluzová a odolná proti olejům. Konstrukce boty také zajišťuje dostatečnou absorpci energie.

Podívejte se na nabídku bot Helikon-Tex v internetovém obchodě 8a.cz

Pokud jste příznivci bushcraftu nebo survivalu, vyplatí se zajímat o nabídku domácí značky. Její výrobky, jako jsou mimo jiné batohy Helikon-Tex získávají na oblibě po celém světě. Jejich charakteristickými znaky jsou velmi vysoká kvalita, dobré ceny a důraz na detail. Boty Helikon-Tex jsou vhodné pro mnoho podmínek a výzev. Můžete si je vzít na výlet do lesa, ale nic vám nebrání použít je na jednodušších turistických trasách. Díky kvalitnímu zpracování a robustní konstrukci bude obuv Helikon-Tex při správné údržbě provázet vaše aktivity po mnoho sezón.