top

Trekové boty Aku

Trekingové boty AKU ® jsou boty, které vám poskytnou plnou stabilitu, tlumení a ochranu před nepříznivými povětrnostními podmínkami v horách. Jsou nezbytným vybavením každého milovníka horské turistiky.
Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

na stránce
 1. -31%
  Trekové boty AKU Slope Original GTX - dark brown

  wish list

 2. -26%
  Trekové boty AKU Slope GTX - olive

  wish list

 3. -31%
  Trekové boty AKU Slope GTX - anthracite/green

  wish list

 4. -14%
  Trekové boty AKU Camana Fitzroy GTX - anthracite

  wish list

 5. -33%
  Trekové boty AKU Slope Micro GTX - black/orange

  wish list

 6. -29%
  Trekové boty AKU Trekker Lite III GTX - black/green

  wish list

 7. -29%
  Dámské trekové boty AKU Tribute II GTX - brown

  wish list

 8. -29%
  Trekové boty AKU Tribute II GTX - brown

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

17 výrobky

na stránce
Vymazat

Trekingové boty Aku, horská DNA v neobvyklé edici

Vhodně zvolená obuv je jedním z klíčových prvků horského vybavení. To je fakt. Při výběru obuvi do hor však nemusíte vždy volit klasické modely. Potřebujete maximální oporu a pohodlí, ale nechcete se vzdát módního designu? Trekingové boty Aku jsou něco speciálně pro vás. Kombinace pokročilých technologií, neobvyklého střihu a často až fluorescenčních barev způsobuje, že si treková obuv Aku každoročně získává nové oddané uživatele. Nabídka zahrnuje Aku boty najdete modely pro stezky různých obtížností!

Moderní technologie a skvělé zpracování

Trekingové boty Aku se vyznačují nejen svým stylem, ale také vysokou kvalitou zpracování. Každý, i ten nejmenší detail, je propracován k dokonalosti, což umožňuje dosáhnout požadované nízké hmotnosti bot. Nekompromisní kvalita jde ruku v ruce s odolností. Svršky trekových bot Aku jsou vyrobeny z kvalitní přírodní semišové a lícové kůže. Trekingové boty Aku používají v některých modelech také syntetický materiál AIR8000®, který umožňuje zvýšit prodyšnost konstrukce. Pokud chcete nepromokavost, vyberte si model s pokročilou membránou GORE-TEX®! Trekingová obuv Aku také poskytuje vynikající přilnavost, která je nezbytná při překonávání stezek. Podrážky vyvinuté ve spolupráci se společnostmi jako Vibram® a Michelin® zajišťují trakci v širokém spektru podmínek. Jejich nízká oděruvzdornost zajistí, že vám trekové boty Aku vydrží po několik dalších sezón!

Trekingové boty Aku v obchodě 8a.cz!

V nabídce 8a.cz najdete přesně takové trekové boty Aku, jaké potřebujete! Vybírat můžete z modelů klasického nebo odvážného barevného designu. Když se rozhodnete pro trekingové boty Aku, sáhnete po modelu nejvyšší kvality, který vám pomůže překonat techničtější stezky. Díky vyztužené podrážce lze některé boty používat v kombinaci s mačkami. Trekingové boty Aku jsou dokonalou kombinací kvality, odolnosti a stylu! Pokud jste opotřebovali své stávající boty, vyplatí se sáhnout po trekových botách Aku w 8a.cz!