top

AKU

AKU je společnost, která navrhuje a vyrábí velmi kvalitní trekové boty a boty na hory. Italská značka s více než třicetiletou tradicí je mezi milovníky hor dobře známá a uznávaná.
60
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 60

na stránce
 1. -30%
  Trekové boty AKU Slope Original GTX - dark brown

  wish list

 2. -30%
  Turistické boty Aku Rapida Air - black/orange

  wish list

 3. -30%
  Trekové boty AKU Slope GTX - olive

  wish list

 4. -30%
  Nástupové boty AKU Rock DFS - green

  wish list

 5. -26%
  Trekové boty AKU Slope LTR GTX - dark brown

  wish list

 6. -30%
  Taktické boty AKU Selvatica Tactical GTX - black

  wish list

 7. -29%
  Taktické boty AKU Pilgrim GTX Combat FG - black

  wish list

 8. -30%
  Turistické boty AKU Pilgrim DS - desert beige

  wish list

 9. -30%
  Turistické boty AKU Alterra Lite Mid GTX - sand/green

  wish list

 10. -30%
  Nástupové boty AKU Rock Dfs GTX - rust

  wish list

 11. -30%
  Nástupové boty AKU Rock Dfs GTX - green

  wish list

 12. -30%
  Tkaničky AKU Flat Lace - violet

  wish list

 13. -30%
  Tkaničky Aku Flat Lace - purple

  wish list

 14. -28%
  Nástupové boty AKU Rock Dfs - black/orange

  wish list

 15. -30%
  Dámské horské boty AKU Hayatsuki GTX - mint/black

  wish list

 16. -30%
  Horské boty AKU Hayatsuki GTX - blue/orange

  wish list

 17. -30%
  Trekové boty AKU Camana Fitzroy GTX - anthracite

  wish list

 18. -30%
  Trekové boty AKU Slope Micro GTX - black/orange

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 60

na stránce

Pohodlné boty AKU - základ každého trekkingu a turistiky

Každý milovník turistiky dobře ví, že pohodlné trekové boty jsou základem veškerého vybavení. Jsou zodpovědné za pohodlí pěších kilometrů. Umožňují také strávit celý den na horské stezce, aniž by docházelo k odřeninám nebo otlakům. Ve většině případů mají tyto vlastnosti pouze nejkvalitnější značkové boty, které jsou od samého počátku navrhovány s ohledem na milovníky turistiky. Rozsáhlé zkušenosti italských obuvnických mistrů se promítají do dovedností potřebných pro výrobu takové obuvi. Nabídka AKU zahrnuje obuv pro různé účely. Různé boty AKU se hodí na vysokohorské výstupy, jiné na procházky po nenáročných cestách, nebo dokonce na každodenní nošení. Mezi botami této italské značky je několik hlavních kategorií, které se liší svým určením.

Boty AKU pro milovníky trekkingu

Nejpokročilejší konstrukce obsahují boty určené pro pohyb v mírně vyšších nadmořských výškách. Tyto dokonale propracované modely obuv AKU vybavená membránou GORE-TEX fungují i v těch nejnáročnějších povětrnostních podmínkách. Nejrozsáhlejší je však treková kolekce, která je určena pro pohyb ve středně náročném horském terénu. Prioritou u tohoto typu obuvi je pohodlí, které je nezbytné při překonávání mnoha kilometrů tras. Je také nesmírně důležité zajistit správnou stabilizaci chodidla. Vysoké modely účinně podpírají kotník na nerovném terénu a snižují riziko podvrtnutí kotníku. Řada trekových bot AKU se liší výškou, použitými ve svršku materiály nebo systémem šněrování. Mezi nimi si ten správný model najde jak milovník mnohatýdenních výprav v divokém terénu, tak i začínající turista, začínající své dobrodružství s horami z jednodenních výletů.

Lehká turistická a volnočasová obuv v italském stylu

Moderní outdoorová obuv s lehčí konstrukcí je také významnou součástí nabídky značky AKU. Tyto boty jsou ideální na rychlejší trasy s lehkým zavazadlem a také na jednodušší cesty. Mnohem častěji se v nich používají syntetické materiály. Jsou lehčí než přírodní kůže a vyznačují se zvýšenou prodyšností. Aby byly boty chráněny před poškozením, jsou na klíčových místech umístěny další výztuhy. Lehké outdoorové boty také používají podrážky připomínající ty, které najdete v botách pro horský běh. Nabízejí velmi dobrou trakci na proměnlivém povrchu. V těchto botách se objevují i další moderní řešení, jako je systém šněrování pomocí stahovací šňůrky, který umožňuje velmi rychlé a jisté přizpůsobení obuvi tvaru nohy. Značka AKU nabízí také kolekci bot pro každodenní nošení s designem inspirovaným turistickými modely. Jsou ideální volbou pro každodenní povinnosti všech milovníků horských aktivit.

AKU – společnost s tradicí

Značka byla založena před více než 30 lety v Itálii. Její zakladatel Galliano Bordin začínal s malou dílnou, ve které ručně vyráběl boty. Ukázalo se, že je ve svém řemesle tak dobrý, že se jeho boty staly rychle populárními a byly chváleny pro své vynikající vlastnosti. Dnes je AKU známou značkou i za hranicemi Itálie. Vybírají si ji turisté z mnoha zemí světa, aby si zajistili vysoký komfort při outdoorových dobrodružstvích. Dnes se všechny boty této značky stále vyrábějí v Evropě, a to v jedné ze dvou továren - v Itálii nebo v Rumunsku. Důkladná kontrola kvality a dobře vyškolení zaměstnanci jsou klíčem k vytvoření výjimečné obuvi pro náročné zákazníky. Boty Aku jsou určeny pro všechny outdoorové nadšence - lidi, kteří žijí, pracují a odpočívají na horách a v přírodě.

Boty AKU – obchod 8a.cz je široký výběr modelů

Tento renomovaný italský výrobce obuvi nemohl v naší nabídce chybět. Dámská a pánská obuv na krátké výlety a dlouhé horské túry, ale i na každodenní nošení v trochu městském terénu. Pokud hledáte obuv s pravým horským charakterem a bezkonkurenčním italským designem, určitě byste měli tuto značku vyzkoušet. Nabízíme široký výběr rozmanité obuvi AKU Obchod 8a.cz je místem, kde najdete své oblíbené trekové a turistické boty.