top

Source

Značka Source je již řadu let jedním z předních výrobců vysoce kvalitních sandálů, zavlažovacích systémů a batohů. Produkty této značky oceňují jak outdooroví nadšenci, tak sportovci i milovníci military. Výrobky Source v obchodě 8a.cz se vyznačují vysokou životností a spolehlivostí.
63
výrobky
Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 63

na stránce
 1. -21%
  Ventil Source QMT Valve - coyote

  wish list

 2. -31%
  Sandály Source Gobi - iceberg grey

  wish list

 3. -32%
  Sandály Source Stream - iceberg grey

  wish list

 4. -31%
  Dámské sandály Source Classic - dream

  wish list

 5. -21%
  Kartáček Source Tube Brush

  wish list

 6. -10%
  Ventil Source QMT Valve - black

  wish list

 7. -18%
  Hydrovak Source WXP 3L - foliage

  wish list

 8. -18%
  Hydrovak Source WXP 3L - olive

  wish list

 9. -18%
  Hydrovak Source WXP 3L - black

  wish list

 10. -18%
  Hydrovak Source WXP 2L - black

  wish list

 11. -18%
  Kapsa na hydrovak Source Kangaroo - multicam

  wish list

 12. -18%
  Kapsa na hydrovak Source Kangaroo - coyote

  wish list

 13. -11%
  Kapsa na hydrovak Source Razor - multicam

  wish list

 14. -18%
  Kapsa na hydrovak Source Razor - coyote

  wish list

 15. -14%
  Hydratační systém Source Transporter - black

  wish list

 16. -14%
  Hydratační systém Source Tactical 3L - coyote

  wish list

 17. -14%
  Hydratační systém Source Tactical 2L - black

  wish list

 18. -23%
  Taktický batoh Source Commander 10L - coyote

  wish list

 19. -23%
  Taktický batoh Source Commander 10L - black

  wish list

 20. -11%
  Taktický batoh Source Assault 20L - multicam

  wish list

 21. -10%
  Taktický batoh Source Assault 20L - coyote

  wish list

 22. -10%
  Taktický batoh Source Assault 20L - black

  wish list

 23. -10%
  Taktický batoh Source Patrol 35L - black

  wish list

 24. -10%
  Taktický batoh Source Patrol 35L - multicam

  wish list

 25. -10%
  Taktický batoh Source Double D 45L - black

  wish list

 26. -30%
  Batoh s hydrovakem Source Durabag Pro 5L - gray/black

  wish list

 27. -31%
  Sandály Source Gobi - black inca

  wish list

 28. -33%
  Sandály Source Stream - indian

  wish list

 29. -31%
  Dámské sandály Source Classic - black

  wish list

Zobrazení Mřížka Seznam

Produkty 1-54 z 63

na stránce

Source je jedním z lídrů na trhu s outdoorovým zbožím

Izraelská značka byla založena v roce 1989. Jejími zakladateli byli Yoki Gill a Daniel Benoziliyo. Od její skromných začátků tedy uplynulo více než 30 let. Během této doby se společnost výrazně rozrostla. V současné době zaměstnává více než 200 lidí. Značka Source se zaměřuje na inovativní řešení v oblasti hydratačních systémů, sandálů a taktického vybavení. Výrobky této značky jsou vysoce hodnoceny odborníky. Jedinečné vybavení Source je určeno pro outdoorové nadšence, turisty a cestovatele, ale také pro vojáky nebo milovníky vojenských a souvisejících aktivit. Špičkové hydrovaky jsou natolik spolehlivé, že je mnoho armád, včetně americké, zařadilo do své standardní výbavy. Sandály Source a další výrobky tohoto výrobce s oblibou používáte také při dalekých expedicích a při zdolávání mnoha sportovních výzev.

V současné době je značka dostupná v mnoha částech světa. Distribuce vysoce kvalitních výrobků pokrývá více než 25 zemí včetně USA, Kanady, Velké Británie, Francie, Německa, Austrálie, Jihoafrické republiky a samozřejmě Polska. Všechny produkty Source jsou vyráběny v souladu s normou ISO 9001 ve výrobním závodě v Tirat-Carmel v Izraeli. Díky tomu má společnost plnou kontrolu nad výrobním procesem a kvalitou každého konečného výrobku. Značka Source je také velmi aktivní v místní komunitě. Každý rok věnuje 5 % svých příjmů na sociální a ekologické iniciativy místní komunity.

Sandály Source – kvalitní letní obuv

Značka je proslulá výrobou vynikajících sandálů. Často si je vybírají cestovatelé, milovníci trekkingu i běžní turisté. Důvodem je neobvykle jednoduchá konstrukce, která se promítá do nadprůměrné životnosti. Klasické sandály Source jsou založeny na jednoduché, ale tisíci cestovatelů prověřené konstrukci. Lze je použít jak na delší úseky trasy, tak jako doplňkovou obuv, kterou využijete při odpočinku mezi jednotlivými částmi horské výpravy. Konstrukce je založena na popruzích z velmi pevného materiálu, což znamená, že v ní nejsou téměř žádné prvky, které by se mohly během pochodu poškodit. Jak pánské modely, tak dámské sandály Source jsou si konstrukčně velmi podobné. Navíc jsou k dispozici v široké škále barev, takže si každá outdoorová nadšenkyně najde model, který dokonale ladí se zbytkem jejího outfitu.

Trekové sandály Source jsou vybaveny mírně vyvinutější podrážkou. Nabízejí vysokou přilnavost na různých površích a zároveň velmi účinné tlumení. Jsou ideální na delší trasy a poskytují větší pohodlí při mnohakilometrových túrách. Dámské i pánské sandály Source jsou určeny pro více sezón. Omezený počet modelů umožnil značce vypilovat každý prvek do nejmenšího detailu. Proto sandály poskytují svým majitelům pohodlí a jistotu při každém kroku i v tom nejteplejším počasí. Nabídku letní obuvi značky doplňují žabky Source Jsou skvělou volbou jak pro relaxaci po intenzivní fyzické aktivitě, tak pro každodenní použití v největších vedrech.

Hydratační systémy Source

Druhým odvětvím, ve kterém je značka velmi populární, jsou hydratační systémy. Moderní hydrovaky mnoha tvarů a velikostí, opatřené hadičkou, dobře fungují v batozích mnoha výrobců. Hydrovaky Source jsou především pokročilým materiálem, který výborně uchovává vodu. Široký přístup dovnitř usnadňuje čištění hydrovaky po dlouhém používání. Velmi důležité jsou také použité trubice a náustky. Zajišťují řádné utěsnění a zároveň zaručují rychlý přístup k vodě. Různé objemy a tvary hydrovaků umožňují vybrat si pro danou činnost tu nejlepší variantu. Velké hydrovaky Source pro vyčerpávající celodenní trekking i menší modely ideální pro cyklistiku nebo horský běh jsou zárukou, že si každý sportovní fanoušek najde ideální hydratační systém.

Řada Source, založená na vysoce kvalitních materiálech a technologiích, které pomáhají zachovat přirozenou chuť vody, zahrnuje také flexibilní láhve na vodu Jsou skvělou volbou pro kratší pěší výlety. Láhev se skvěle vejde do boční kapsy batohu. Snadno si ji můžete vzít s sebou i na večerní trénink. Opakovaně použitelná láhev na vodu je také ideální pro každodenní použití. Díky tomu budete mít čistou vodu vždy po ruce a po vyprázdnění lahve ji lze celou srolovat do malé velikosti.

Cyklistické a sportovní batohy s hydratačním systémem

Nabídka značky Source zahrnuje také vysoce kvalitní batohy a bederní tašky, které umožňují použití hydratačních systémů a nabízejí také prostor pro nejnutnější drobnosti. Moderní řešení zajišťují maximální pohodlí při nošení a naprostou stabilitu batohů během aktivity. To je důležité zejména u cyklistických batohů Source Díky optimálně navrženým ramenním a bederním popruhům zůstane batoh s plným hydrovakem a zavazadly na svém místě, i když jedete rychle z kopce po singltreku a přeskakujete postupné kopce. Najdete zde minimalistické modely, do kterých se vejde jen hydrovak a základní cyklistické vybavení, i o něco větší batohy Source, které jsou ideální na celodenní výlety. Vysoce kvalitní materiály použité ve všech modelech jsou zodpovědné za pevnost a vysokou odolnost batohů.

Vojenské a taktické produkty Source

Významnou část kolekce tohoto výrobce zaujímají taktické modely. Jsou připraveny s ohledem na nejnáročnější podmínky. Hydratační systémy a taktické batohy Source jsou často standardním vybavením mnoha armád po celém světě. Jsou také dychtivě vybíráni fanoušky armády, ASG a přežití v přírodě. Výrobky z této kolekce jsou udržovány ve vojenských, maskovacích barvách. Taktické vybavení v olivové, zelené a hnědé barvě se v terénu osvědčuje. Je také známé svou spolehlivostí a velmi vysokou odolností. Díky nejnovějším materiálům jsou ideální do extrémních podmínek. Ať už hledáte taktické nebo outdoorové vybavení produkty Source můžete si zakoupit na 8a.cz Nabízíme široký výběr modelů z nejnovějších kolekcí.